Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan állítsam át a napi...

Hogyan állítsam át a napi ritmusom bagolyról pacsirtára?

Figyelt kérdés

Nem tudok elaludni hajnal 2-3 előtt (soha. Tök mindegy, milyen fáradt vagyok), így viszont nehezemre esik felkelni reggel 10 előtt.

Próbáltam már mindenfélével lefárasztani magam (sport, még több sport, szeretkezés, forró fürdő, lazulgatás, nyugtatótea, növényi nyugtatók), minden rohadt nőimagazinos tippet kipróbáltam, de kettőig minimum arcon pörgök.

A legextrémebb az volt, mikor fennmaradtam hatig (igen, hétköznap akkor kell kelni, leginkább ez az oka, hogy életmódváltást szeretnék kierőszakolni), majd letoltam a napot, azt gondoltam, baromi fáradt leszek majd estére, de ehelyett úgy 8 körülre visszatért az életerőm... és ismét arcon pörögtem hajnalig :D

Hasonlóan éjjel élő emberek, ti mit csináltok, hogy el tudjatok aludni, és ne mondjatok csődöt a hétköznapok során?



2018. dec. 7. 10:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Egy hétig próbáltam 10 előtt lefeküdni... Annyira nem ment, hogy a végén annyira felhúztam magam, hogy hajnal háromkor véresre vertem a kezem a falon, hogy nem igaz, hogy még mindig nem tudok aludni.

Azt hiszem, ez nekem nem megy.

2018. dec. 12. 02:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!