Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feladtam az életet alig 23...

Feladtam az életet alig 23 évesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Munkahelyem nincs, tanulni nem tanulok, bár mindkettőt akartam, főleg tanulni, csak olyan akadályokba, csapdákba kerültem, hogy kiábrándultam az egészből.

2018. dec. 7. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Vonulj be katonának!


És ne a neten sipítozz!

2018. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne azt nézd mit nem tettél meg eddig. Hanem azt amit meg akarsz tenni ezután. Sose nézz vissza a jelennek élj. Ne sodródj az árral, hanem fogd a kormányt éy irányíts ne félj a vihartól, bátran bontsd ki a vitorlád, gondolj arra, hogy nincs veszteni valód. Ha elérted a mélypontod akkor csak felfelé vezet az út.
2018. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
67%
Élj a mának kis bogár. Repülj tovább, ne szomorkodj, mert ilyen nem lesz többet a világon, hogy te itt legyél. Használd ki, amíg látsz és érzel, keress új dolgokat, amik boldoggá tennének. Ne hagyd, hogy uraljon a félelem.
2018. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem kapta meg a címzett, a posta.hu-n lekérdezheted ragszám alapján, hogy hol van. Már ha ajánlottan adtad fel.


Igen, ez egy hülye válasz volt, de mit vársz, ha nem írod le, milyen akadályokba ütköztél? Semmit sem tudunk rólad, pedig segítenénk szívesen.

2018. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Elmondod mik voltak azok az akadályok? Szívesen segítek, ha gondolod.
2018. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Miss Endzsi, ugye vágod, hogy te most semmilyen tanácsot nem adtál csórikámnak, csak idehordtál egy rakás szentimentális lózungot?
2018. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
67%
Mégis, hogy adjon tanácsot az ember, ha nincs tisztában a körülményekkel? Így a tanácsom csupán annyi, hogy ne hátráljon meg, mert kevés ez az idő és nem éri meg. Ne legyél már ennyire elkeseredett ember te is, hogy ez így szúrja a szemed. Főleg, hogy ez egy majdnem szabad oldal.
2018. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elvesztette a jó kedvét, az álmait, a reményt, az élet értelmét az életkedvével együtt. Mit nem értetek ezen? Fontosak a körülmények? Nem.
2018. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltam én is ilyen mély ponton. Nem voltak céljaim, álmaim, munkám és tanulni se tanultam. Azt se tudtam merre tovább. És csak 22 voltam. Írj, ha akarsz erről az egészről beszélni. 24L
2018. dec. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Egészséges vagy? Ne katonának menj, inkább időset, beteget ápolni. Vagy kutyamenhelyre. Keress munkát, biztosan találsz. Vagy írj verseket. Énekelj az aluljáróban vagy egy turisták által látogatott helyen. Segíts hajléktalanoknak. Nézd meg Nick Vuicic filmjét.
2018. dec. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!