Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen úgy érzem teljesen...

23 évesen úgy érzem teljesen kiégtem, feladtam az életet. Öngyilkosságon gondolkodom. Mit csináljak (? )

Figyelt kérdés

Egyre kilátástalanabbnak érzem a helyzetet.


Munkanélküli vagyok, céltalan, és mániás depresszióm, alvászavarom van, szociális életem meg nulla, és az egyetemet is otthagytam.


2018. okt. 20. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Simán kilábalsz a bajból. Ha tényleg komolyan gondolnád a helyzetet, akkor nem írtál volna ki kérdést internetre. Én is voltam ilyen kilátástalan helyzetben.

Tudom milyen nehéz lehet, de azt is tudom, hogy te megmutatod magadnak, hogy kihúzod magad a szarból !!! CSAK ELŐRE! Ne nézz hátra!

2018. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak légy türelmes. El fogsz csodálkozni, hogy milyen rövid az élet, és milyen hamar meg fogsz halni természetes módon is. És akkor már szeretnél majd élni és 23 éves lenni.
2018. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A céltalant úgy kell érteni, hogy semmi nem köt le? Nincs valami hobbid, bogarad? Sárkányeregetés, lórajzolás, litván nyelv, akármi?

A gondolatok összeszedésében nekem a legtöbbet az segít, ha szabad levegőn vagyok és edzek vagy csak sétálok, egyedül, telefon meg net kikapcsolásával.

2018. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mozgás segített a krízis helyzeteimben és az, hogy volt kivel beszélnem. (legyen az egy pap, lelki pásztor, pszichológus, csapos, jó haver)
2018. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!