Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te értékes embernek tartod...

Te értékes embernek tartod magad? Ha igen, miért? Ha nem, mi az oka?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszíves.
2018. dec. 8. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Van önbecsülésem és megteszem, amit kell.

36N

2018. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Értékesnek tartanak, egyszer lehet majd én is elhiszem, most még nem igazán. 25F
2018. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mert őszinte, megértő és elfogadó vagyok, de csak azokkal akik megérdemlik, nem ajándékba adom ezeket. Még sok minden van, amiért értékes vagyok, de azt hosszú lenne leírni.


19/L

2018. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezen még így nem gondolkoztam el.Amit csinálok az értêkes, szóval azt hiszem, igen.36/F
2018. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, kevés dolgot tudok a világról
2018. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok értékes! (33/F)

Nem tudok önállóan élni, és kimászni a jelenlegi élethelyzetemből.

Régóta mindenféle függőségben élek (lövöm magam drogokkal stb), ha pénz kerül a kezembe egyből eldrogozom. Ha nem lakhatok itt a szüleimnél akkor csak csövesként tudok tovább létezni.

Most is elmentem dolgozni - lenyomtam 1 hónapot (közben végig semmi baj nem volt..) - megkaptam a fizut, és be is lőttem magam egyből. (Egyszerűen nem tudok másképp működni...) Persze nem mentem be pár nap, és ki is rúgtak azóta.

Most megint itthon vagyok, és amíg nem megyek sehova addig nincs baj.., de persze nem maradhatok itt örökre.

Sajnos a rehab nálam nem jöhet szóba (amúgy is voltam már bent), elköltözni nem tudok mert képtelen vagyok párszáz forintot is félretenni. Pedig amíg ki nem tudok lépni ebből a környezetből addig biztosan nem tudok leállni. Ez a 22-es csapdája.

Csak egyféle megoldást tudok hogy ennek vége legyen.

2018. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Saját magamat nem, mert èrdemleges dolgot nem èrtem el eddig az èletben, a kapcsolataimat sosem tartom meg, sokszor csak vègzem a dolgaimat, de èrdemleges cèlom nincs. (36F)
2018. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Eddig az ÖSSZES melóhelyemen szerettek (7 volt) nem csak a kollegák a főnökség is + a kölykeim is imádnak. Igazából elégedett vagyok az életemmel. + egy mozdulattal adtam villanyt vagy 8ezer embernek szombat éjjel. Mi hasznos ha nem ez:)


42F

2018. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lennék értékes, elvégre ember vagyok. Az individuum érték. Ez az alapja a nyugati típusú társadalmak erkölcsének.

Hogy a társadalom mekkora hányada profitál a létezésemből vagy a tevékenykedéseimből (már ha egyáltalán profitál), az egy másik kérdés.

20/L

2018. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom magamat értékesnek, nem tettem még soha semmi hasznosat eddigi életem folyamán.

Különben is, mindenki pótolható.

A világ meg sem érezné, ha eltűnnék örökre a Föld színéről.


Ettől függetlenül saját magam számára fontos vagyok. (=

17/L

2020. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!