Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzem magam értékes...

Nem érzem magam értékes embernek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy elég unalmas ember vagyok és nem vagyok izgalmas személyiség,ezért nem kapok túl sok figyelmet a környezetemtől. Ezt az unalmasságot értsétek úgy,hogy mindig ugyanazok az "élmények" érnek,ha valaki is érdeklődne hogy mi van velem akkor is csak ugyanazt tudom mondani mint évekkel ezelőtt,mert igazán tényleg nincs semmi olyan amit el tudnék mesélni neki. Van 3-4 haverom akikkel elszoktam menni csavarogni,de a program általában mindig ugyanaz. Emiatt,hogy nem tudok izgalmat nyújtani vagy érdeklődést felkelteni mások számára,ezért értéktelen embernek érzem magam,mivel senki sem(vagy csak rendkívül kevesen) kíváncsiak rám.

Mi lehet a gond?


2017. máj. 18. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A leirásod alapján te inkább unalmasnak tartod magad.
2017. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még nem jöttél(tek) rá az értékeidre.


- Hogy milyen okból az sokféle lehet.


Az mégis feltűnő, hogy ebben az esetedben az írásodból kicseng, hogy nincs támogatásod.


példa: egy tehetség - (nem lusta) - észreveszi a környezete, tanára, szülei, hogy valamiben kiemelkedő.

Normál esetben ebben támogatást kellene, hogy kapjon.

(pl., már 5-6 éves korától is)


Mindenkinek van értéke.

Lehetőleg legyen olyan, ami önmagára és a társadalom számára helyes értékek.

Ezeket kellene erősíteni.


Nem kell mindenkinek Einsteinnek lennie.

A hegy csúcsát az alapjai képezik.


Vannak egyszerű emberek. Ők az alapok.

Alapok nélkül nincs hegycsúcs.


Érthető, vagy írjam rébusz nélkül?

2017. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!