Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy törött az orrom és valószínűleg sosem lesz pénzem megcsináltatni?

Figyelt kérdés

A bolond alkoholista apám megvert egy jegyért és nem mentem el orvoshoz, leginkább félelemből.


Már régóta nézegetem, de 600.000 forintom vagy még több, nekem sosem lesz, vagy nyugdíjas leszek akkorra.


2018. dec. 9. 12:24
 1/6 Crisopher ***** válasza:
100%
Ez elég szomorú, és megértem, hogy zavar. De hidd el, ha majd elkezdesz dolgozni, össze tudod gyűjteni a pénzt. 600 ezer soknak tűnik, de ennyit meg tudsz spórolni. Keresettől függ, hogy mennyi idő alatt. De össze tudsz ennyit gyűjteni.
2018. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, hogyan tudnál TB támogatást szerezni a műtétre! Bizonyos esetekben lehetséges, amikor a beteg nem tehet a testi hibájáról, vagy baleset okozta.
2018. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első körben jelentsd fel azt a sittre való apád!

Aztán perelj ki tőle annyi pénzt, hogy megcsináltathasd.

Bocs, de aki képes a saját gyerekének a jövőjét tönkretenni, az nem érdemli meg, hogy a szerettedként gondolj rá.

2018. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, igen.
2018. dec. 9. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokott fájni?
2018. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, sokszor feszül is, vagy nem tudom hogyan mondjam
2018. dec. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!