Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Értem én, hogy egyszer fent,...

Értem én, hogy egyszer fent, egyszer lent, de létezik olyan, hogy éveken át csak lent? Hogy lehet az, hogy mindenki másnak szépen lassan halad az élete a tiéd meg csak stagnál?

Figyelt kérdés

Jól indult pedig..Bekerültem abba a gimibe, ahová szerettem volna, enyém lett az a srác, akit szerettem volna (első szerelem), felvettek arra az egyetemre, ahová szerettem volna.

Viszont ahogy végeztem az egyetemmel: szakítottunk az akkori barátommal, elkezdtem külföldön dolgozni de nem jött be, utána 8 hónapig nem találtam itthon munkát és ismét egy órási szerelmi csalódáson megyek keresztül, ami már évekre nyúlik vissza, az előző munkahelyem megszűnt, a mostani meg borzasztó.


Gyakorilatilag 4 éve tart ez a pech sorozatom, bemegyek dolgozni, hazajövök, találkozom emberekkel, de lassan már egyre több mindenkinek gyerek, és szinte már mindenkinek komoly kapcsolat, közös élet, jó munkahely. A velem egykorú barátaimnak szépen sorban halad minden...nehéz nem összehasonlítani folyamatosan a saját életed a máséval.


Vajon hol romlott el? Vagy van-e olyan egyáltalán, hogy elromlott? Más is érzett már hasonlóan? Vajon majd valami "csoda" történik, változás, és minden jó irányba fordul? Nagyon nem jó már ez a stagnálás, csak élek bele a világba, és semmi értelmét nem látom az életnek


27



2018. dec. 9. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam szűk 3 éve tart a sz.r élet, bár igazán jó sose volt. Talán a BSc alatt...



Én már idegroncs vagyok, embergyűlölő, sohasem mosolygó roncs. Teljesen tönkrementem. Na jó, még teljesen nem, mindig van lejjebb.



Nem tudom amúgy, hogy mit mondjak.

Van, akinek mindig jó, van, akinek mindog rossz, van, akinek egyszer fent, egyszer lent.

2018. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

dettó

már vagy 7 éve csak a szerencsétlen botladozás meg a meddő próbálkozások mennek arra hogy valahogy jobb legyen. De nem igazán látom a fényt az alagút végén. Teljesen ki vagyok ábrándulva az életből.

2018. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Fuh nagyon rossz ezeket olvasni, hogy tényleg másoknak is évek óta van ilyen pech sorozat :((

én már ott tartok egy ideje, hogyha ennyiből áll az élet, hogy fel kell kelni, be kell menni dolgozni, majd hazajönni, és egyedül sorozatot nézni/tanulni/edzeni/főzni stb, aztán megint bemenni és minden áldott nap meg a sok apró szarság, betegségek és csak várni a csodát, akkor ennek tényleg nincs értelme

2018. dec. 9. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak én mondtam volna...
2018. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha mesélnek neked, miken mentem át fiatal koromtól fogva, egészen huszonéves korom végéig...🙄 Egészségügyi gondok, párkapcsolati gondok, munkahellyel kapcsolatok válságok. Elég későn indult be az életem. 30 vagyok, de pont azt az időszakot szenvedtem végig, ami másoknak csajozás, bulizás, nyaralás stb. volt, szóval 24 és 28 éves korom közt szívtam, mint a torkosborz. Most végre van egy értelmes, jól fizető állásom, elköltöztem albiba, de partnerem nincs évek óta. Valószínűleg azért, mert az a 4-5 év stagnálás, vegetalas rám nyomta a pecsétet. Szóval don't give up, no pain no gain. 🙂
2018. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugyanezt érzem.

Munka, házimunka... Pénzhány.

Fiatal felnőttként munka+tanulás, később munka+az élet megkezdése egy elkenkező neművel, esküvőszervezés, költözés stb, később gyerek cipelése edzésekre, különórákra, tanulás vele otthon.

Aztán már idősek is vagyunk.

2018. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én több mint 4 éve vagyok így. Szinte csak vegetálok, és nem tudom hogy juthatnék ki ebből az állapotból.. Ugyanezt látom amit te, az ismerőseimnél halad minden, párkapcsolat, karrier, gyerek. Néha azon kapom magam hogy bizonyos emberek elől "elbújok" nehogy rákérdezzenek hogy mi van velem.
2018. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 6 voltam.


Amúgy én még a munka+tanulás fázisban vagyok. Igaz, este 6 óta punnyadtam, tehát nem panaszkodhatok....(irónia)


Eddig 26 év alatt egy igazi kapcsolatom volt, de a mentális betegségeim+a kapcsolattól való félelmem a mentális betegségek miatt + az embergyűlöletem + süt rólam, hogy egy roncs vagyok + totál időhiány.


Pedig a baráti köröm házasodik, babázik.

Nekem osztályrészem a magány.

2018. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Daniii90 válasza:
Én meg egy rohadt antiszoc állat lettem, csak a sport tart életben.
2018. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még nálatok is gázabb vagyok. Nekem még egy barátom sem volt soha, pedig már a húszas éveim vége felé járok. Néha nem is érdekel, néha viszont idegesít nagyon és szégyellem. Ezen kívül van egy bsc-m, egy msc-m, és kB. itt megállt a tudomány, munka téren egy szerencsétlen vagyok. 4-5 helyen dolgoztam eddig, egyik sem vágott szakmába, vagyis max. az egyik, kB. mindegyik diákmunka volt, és egyik sem tartott fél évnél tovább. Szóval az önéletrajzom maga a tökély :D A végzettségemmel kapcsolatban állandóan bizonytalankodom, nem tudom, hogy akarok-e ezzel foglalkozni (igazából évek óta nem tudom, mit is akarok). Konkrétan nem is éltem eddig, csak tanultam, meg szerencsétlenkedtem pár semmit nem érő munkahelyen. Egy szerencsém van, hogy nagyon pozitív vagyok, még ha ez az előbb leírtakból nem is tűnik úgy, de hát ez a nyers valóság. De hiszem, vagy legalábbis nagyon remélem, hogy egyszer teljesen más életem lesz.
2019. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!