Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan nő aki fiú...

Létezik olyan nő aki fiú gyermeket szeretne, vagy általában mindenki kislányt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne? Több ilyen nőt is ismerek.
2018. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert a barátnőm sírva fakadt, amikor kiderült, hogy fia lesz..és akárkit kérdeztem eddig mindenki lányt szeretett volna.
2018. szept. 23. 13:32
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem létezik.
2018. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Fiút szerettem volna, amikor megtudtam, hogy lányom lesz ordítva sírtam egész nap. Kellett 1-2 nap mire feldolgoztam és elfogadtam de utána már nagyon örültem. Azóta megszületett és imádom, hogy kislány, rajongok a kicsikémért. Bármennyire is klisé: ez nem kívánságműsor és a legfontosabb, hogy egészséges legyen. :)
2018. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
6-os. Miért szerettél volna fiút ? :)
2018. szept. 23. 13:49
 6/15 Zoequeen ***** válasza:
76%
Mielött varandos lettem nagyon fiut szerettem volna! Most varandos vagyok es nekem az a legfontosabb minden vizsgalatnal hogy minden rendben van a többi nem szamit !!!! Es 2hete azt is tudom hogy kislanyom lesz es nagyon de nagyon örülök neki!!!🤗🤗🤗🌸🌸🌸🌸
2018. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Én fiút akartam, az első gyerek fiú is lett. (A miértre a válasz: borzalmas a kapcsolatom a saját anyámmal. Nekem az anya-lány kapcsolatról negatív emlékeim vannak. + Nagyon nőietlennek tartom magamat, féltem attól, hogy egy lány előtt én leszek a "női minta".)


Második gyerek lány lett. Teljesen kibuktam, amikor megtudtam, nagyon megijedtem. Aztán rájöttem, hogy baromságokat gondoltam. Ha lesz harmadik, annál teljesen mindegynek fogom ezt érzeni a nemét.

2018. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is, már gyerekként is kisfiút szerettem volna. Talán azért, mert mindig jobban kijöttem a fiúkkal, a legtöbb barátom fiú volt, sőt jó sokáig én is fiús voltam, egész későn kezdtem belülről is noiesedni.


Kisfiam lett, most megint babát várok (valószínűleg ikreket) és egyáltalán nem érdekel a nemuk, mármint nyilván igen, se csak kíváncsiságból nincs preferenciáim, csak legyenek egészségesek

2018. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Fiút szerettem volna, már az elején volt egy megérzésem hogy bizony kisfiut hordok a szívem alatt. Mikor 17. héten meg is erősítették uh-n sírtam a boldogságtól. Azota meg is kaptam több embertől hogy én vagyok a tipikus fiús anyuka, bár fogalmam sincs hogy ez mit jelentsen:))
2018. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig két kislányt akartam. Az első kislány, nagyon örültem neki. A második kisfiú lesz, és neki is nagyon örülök, mióta megmondták a kombinált teszten, hogy fiú, azóta ezt is akarom, utána már azért drukkoltam, hogy ne legyen mégis lány, mert ez így tök jó :)
2018. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!