Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cél önmagam megvetése?

Cél önmagam megvetése?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

Elvesztettem az emberek iránti bizalmat, a lelkesedésemet ahhoz, hogy szeressek társaságban lenni. Létrehoztam magam körül egy burkot, hogy a rossz, a gonosz, és az ember kellő távolságra kerüljön tőlem. A probléma sok mindenben gyökerezik. Félek attól, hogy kinevetnek, hogy a ranglétrán lejjebb leszek, hogy el fogy az időm, de ami a legfontosabb: magamtól.



Egy ideje új barátokat szereztem. Mennek a poenkodasok ezerszer. De valahogy eljutottunk arra a szintre, ami számomra sértő, ugyanakkor fergeteges. Csipkelodunk egymással, de a legmagasabb fogozaton. A barátság kölcsönös, a bizalom kölcsönös, de az egymás iránti érzelmek hogy is mondjam.. Nem kellőek. Nehezen tudok szeretni. Sokszor megkaptam a gonosz jelzőt, amire mostmar nem is igazán hallgatok-de egyre inkább veszem magamra.


Őszintén szólva, tanácsért jöttem ide. Tanácsért, hogy képes legyek változni, és változtatni. Hogy ne csak boldoguljak, de boldog is (se) legyek.



Elasom magam. Ti hogyan szereztetek több önbizalmat?


Szeretnék egyedi, és különleges lenni, de sehogy sem megy. Segítség? Ötlet? Tanács? Bármi jöhet!



Esetleg túl érzékeny lennék? Pedig a cél önmagam megvetése.



(Lassan) 15\L..


2018. dec. 11. 21:58
 1/1 prométeum válasza:
Olvas Müller Pétert,meditálj,Balogh Béla tudat alatti 10 parancsolata és minden ok.
2018. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!