Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan találhatnám meg önmagam...

Hogyan találhatnám meg önmagam? Nemtudom eldönteni ki vagyok mit szeretnék milyen ember vagyok ebben szeretnék tippeket kérni hogyan jöhetek rá ki és milyen az igazi énem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 02:00
 1/7 anonim válasza:
Kicsit megnyugtat, hogy nem csak én gondolkodom ilyeneken hajnal 2-kor :D
2018. jún. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 F
2018. jún. 13. 02:10
 3/7 anonim válasza:
18 F (első)
2018. jún. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el kiprobalni dolgokat. Teljesen mindegy hogy mit, rajzolj, sportolj stb.. Aztán ugyis rajossz hogy mi az amit igazan szeretsz vagy szeretnel csinalni.

A lenyeg higy minel tobb teruleten probald ki magad! :)

2018. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem így értem, hanem belső értékekre
2018. jún. 13. 03:08
 6/7 anonim válasza:
Bastki nekem is ez a problemam
2018. jún. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Baski nincs kedvem síró srácoknak válaszolni, de ha ennyien vagytok, akkor tessék:

Menj vissza időben (Akár éld újra) akkora, amikor még azt csináltad, amit szerettél. Homokvárakat építeni a parton, bicajozni, labdát/kavicsod dobálni, enni, stb...


Mért kell ez? Mert a gyermeteg játékokban ott van a valódi érdeklődésed a világ felé. Valaki úgy dob el egy követ, hogy az ívét nézi, valaki úgy, hogy a becsapódásra fókuszál, valaki úgy, hogy a hangját figyeli, és valaki csak céltalanul szeret félelmet kelteni mindenkiben, ezért dobálózik (és még millió egy verzió létezik gondolom).


Ha megtalálod, hogy Te mért szerettél gyerekként AZT tenni, AMIT, akkor arra építhetsz egy felnőttkori "hogyan tovább"-ot.


Ismerd meg önmagad!

Keresd meg a félelmeid, mik azok a dolgok, amitől félsz (ha nyuszi vagy bevallani, ez is egy félelem! :) )

És írd le a tiszta vágyaid (nem az iPhone9 a cél, hanem a presztizs, amit adhat). Ez a két pont lesz egy vektor, aki "te vagy". A mitől félsz azért fontos, mert attól menekülsz, a mi felé futnál, meg a célok / jó érzetű vágyak kielégítése. A mértékegység fontos, mert ha több dologtól félsz, mint amennyi célod van, akkor a menekülés is céltalan, és lehet körbe körbe rohangálsz majd... Aki nem fél semmitől, az nem ember, tehát NE HAZUDJ magadnak!


Egyenlőre ennyi is sok lesz, ha előrébb jutottatok, este válaszolok a kommentekre (ha kell).


27F Sok sikert!

2018. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!