Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki általában...

Van itt olyan aki általában mindig vidám, pozitív felfogású tud lenni? Még akkor is ha vannak azért kisebb-nagyobb gondjai?

Figyelt kérdés

Mitől tudsz pozitív maradni mindig?

Van valami mottód?



2018. dec. 13. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig realisztikus vagyok, ami majdnem ugyanúgy jön ki számomra mintha pozitív lennék. Nekem nem azok a dolgok fontosak mint a legtöbb ember számára, így bármilyen helyzetben tudok örülni az életnek.
2018. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én.

Nem mindig, de általában.

Mottóm nincs, de mindig minden élethelyzetben keresem, miért jó az. Vagy minek lehet örülni.


Ha arra fókuszálsz, aminek örülni tudsz, sokkal több örömöd lesz. Pl. én reggel a buszmegállóban gyönyörködni szoktam a felhőkben vagy a felkelő Napban. Szerintem kevés 45 éves ember teszi ezt. :DDDD Pedig nem kerül sem pénzbe, sem időbe, sem fáradtságba. És jobban érzem tőle magam.

2018. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem a családom inkább pesszimistának, mint optimistának tart. Szerintem nem így van. Miért? Elmondom:

Tény, hogy minden helyzetből azt nézem ki, hogy mi rossz jöhet ki belőle. Na most - ha bekövetkezik, akkor "örvendve" a szemükbe nevetek "íme, megjósoltam". S ÖRÜLÖK, hogy nekem lett igazam+ Ha nem következik be a negatívum, akkor megint csak ÖRÜLÖK, mert jobban sült el. Higgyétek el, hogy optimistának érzem magam, még akkor is, ha az események elején a rosszabbat bekövetkezését vélem.

2018. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

7 év depresszió után a szakadó esőben is jó a kedvem

hogy miért? mert vége annak a sötét hideg ürességnek ami akkor volt! igaz közben felépítettem valamit, céljaim lettek, sok embert megismertem, elismert lettem meg minden, de nekem ez semmit nem jelentett


néha a lelki dolgok kicsit lehúznak, de nem hagyom senkinek, hogy visszahúzzon, haladok a céljaim felé és eddig elég jó eredményeket értem el és komolyan tervezek

2018. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!