Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ilyen, hogy...

Hogy lehet valaki ilyen, hogy mindig jól érzi magát a bőrében?

Figyelt kérdés
Van egy srác az egyetemen, aki amolyan csodagyerek. Nagyon nyugodt, jókedvű, nyílt, őszinte, soha senkiről nem mond rosszat a háta mögött, sőt még meg is véd másokat.Nagyon sikeres, pedig látszólag teljesen lazára vesz mindent. Semmilyen kritika,bírálat nem fog rajta, minden rosszindulatú,irigy megjegyzés lepereg róla, vannak akik nem kedvelik, de őt ez egyáltalán nem érdekli. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy egy ember, hogy lehet ilyen, semmi rosszindulat meg irigység nincs benne és mindig jól érzi magát. Olyan teljesen jelentéktelen apróságoknak is tud örülni, amit mások észre sem vesznek.
2018. dec. 14. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Biztos ad rèszletes információt a témával kapcsolatban...
2018. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Naiv és fiatal ennyi az egész.


Fiatalon te is örültél (most aktuális) egy karácsonyi ajándéknak még akkor is ha valami piti dolog volt az.


Aztán végülis lehet ilyen a személyisége nem tudom.

2018. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy debil, vagy qva gazdag, vagy mind a kettő.
2018. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gazdagnak gazdag, de semmiképpen nem debil, mivel nagyon értelmesen el lehet vele beszélgetni szinte bármiről és nagyon jó humora van, mindig feldobja a hangulatot.
2018. dec. 14. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy valaki kiegyensúlyozott és pozitív személyiség, miért volna feltétel, hogy kőgazdag, fiatal, naiv, debil legyen? Tényleg ezek volnának a boldog élet feltételei?

Amúgy kérdező, félig már megválaszoltad ezt a kérdést. Aki nem érez haragot, irigységet mások iránt, tisztában van a saját képességeivel és így nem omlik össze egy-egy kritikától, miért kéne rosszul éreznie magát?

Én is azt mondom, hogy ha valóban érdekel, beszélgess vele, sokat lehet tanulni egy-két ilyen embertől. Aztán az is kiderülhet, hogy csak látszat az egész, és te csak azt a részét ismered a személyiségének, amit ő kirakatba tesz.

2018. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik alapból mindig vidámak, mindig pörgősek, nevetgélnek.
2018. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy titokban zen buddhista.
2018. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Önbizalom, egészség, gondolom jól is nézz ki, gazdag is, min kéne egy ilyen embernek idegeskednie? Engem se érdekelne semmilyen beszólás, irigység, ha mindennel meglennék elégedve az életemben...
2018. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztosan sokáig akar élni egészségesen. De azért ne nagyon hidd el, amit elakar hitetni veled. Kérdezd meg milyen gyakran sír. Mikor utoljára.

Ha olyat mond, régen, már nem tudja; akkor szerepet játszik.

Ha viccesen azt mondja, az előbb, tegnap, minden nap...tehát elvicceli, akkor ő egy ilyen ember, nem egy szerepet játszik.

2018. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: én se tudom, mikor sírtam utoljára, meg szerintem sokan mások se, akkor ők mind szerepet játszanak?
2018. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!