Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki kibékült azzal,...

Ha valaki kibékült azzal, hogy vékony és jól érzi magát a bőrében akkor az kb ott tart mint aki kigyúrta magát és jól érzi magát a bőrében?

Figyelt kérdés

Mindig is nehéz fizikai munkát végeztem de mégsem lett látványos mell, kar izomzatom..viszont jól mozgok, bármit megemelek stb stb


Most akkor miért szekál az aki fele annyit tud szép testtel, hogy menjek kondizni vele?


Jó nem szekál mert haver de én mondtam, hogy nem megyek mert nekem ez így jól használható még ha nem is olyan szexi


vagy igaza lenne, hogy legyen egy jó alakom?


nincs sok kedvem igazából így is elfáradok nem hogy még kondi


azt meg nem csinálnám amit sokan, hogy melóban lazáznak, hogy legyen erő gyúrni


2017. dec. 9. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja :D
2017. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Aki békült, az jól érzi magát.
2017. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vékony és a kigyúrt jól érzi magát a bőrében az nagyon nagy különbség.

Mikor elkezdtem edzeni soványabb (58-59 kiló, 170 cm) voltam, ma már ezt nagyon felhoztam. Elhatároztam magamban, hogy egy xy testet szeretnék összehozni, és akkor ez jó is lesz így. Mikor elértem azt a testet még többre vágytam. A gyurmázás olyan, hogy végtelen, amit el bírsz érni.


Visszatérve a kérdésedre - ha egy kicsit is érdekel, hogy "szebb" alakod legyen, akkor menj el néhányszor edzeni. Semmi rossz nem történhet. Legfeljebb, ha nem tetszik nem mész többet.

Ha többet eszel, akkor máris van erőd. Kicsit pihensz edzés előtt, ha van rá lehetőséged.

2017. dec. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!