Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érezhet/gondolhat az az...

Mit érezhet/gondolhat az az ember, akinek ha beszélsz, akár közvetetten, vagy közvetlenül, és még se válaszol, csendben van?

Figyelt kérdés
Bármit kérdezel,bármit mondassz,csak csendben van,és nem válaszol.
2018. dec. 16. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A: süket

B: nem érdekli a mondókád

C: gondolkodik a válaszon

D: teljesen máson gondolkodik, azaz "B".

2018. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen kapcsolat van a két ember között, meg attól is, hogy milyen szituációban zajlik ez. Mert én iy voltam már csendben, hiába beszéltek hozzám, több oka is volt, pl dolgoztam, a másiknak meg be nem állt a szája, ezzel akartam felhívni a figyelmét arra, hogy ez itt most nem a csevegés ideje és nem vagyok vevő rá. De az is előfordult, hogy nehezteltem az illetőre és ezért nem reagáltam a mondandójára, ami amúgy is csak provokáció volt, így jobbnak láttam hallgatni.
2018. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy csomószor van olyan, hogy igazából nem tudok mit mondani. Most ismételgethetem, hogy aha meg tök jó, de attól még nem fogok tudni hozzászólni egy olyan témához, ami tök távol áll tőlem. A barátaim már megtanulták, hogy én ilyenkor figyelek rájuk, elmondhatják nyugodtan, amit akarnak, attól, hogy csöndben vagyok, még nem jelenti, hogy leszarom őket.
2018. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Függ, hogy mennyi ember veszi körül: 1-2, vagy legalább 10. Függ, hogy extrovertált vagy introvertált a személy. Nincs-e valamilyen betegsége, alapbetegsége? Miről kérdezed éppen? Lehet, hogy az érintette meg, és leblokkolt. Lehet, hogy így áll ellen a kérdezőnek (tehát az unszimpátiáját felé így fejezi ki). Lehet, hogy épp egy erős belső folyamat játszódik le benne.
2018. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!