Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ismertek "Szabó Péter-hívő"...

Ti ismertek "Szabó Péter-hívő" embert?

Figyelt kérdés
Ha igen, tudnátok róla mesélni? Illetve ha van olyan ismerősötök, akit az előtt is ismertetek, hogy Szabó Péter "megjelent" volna, le tudnátok írni, miben változott? Életvitele, személyisége, viselkedése, ilyesmikre gondolok.

2018. dec. 16. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Én szoktam hallgatni ez előadásait, videóit.

Pénzt nem költenék rá, de a Youtube-on ingyen szívesen meghallgatom őket. Lehet a nagy része közhely, de ettől függetlenül még sok igazság van benne.

2018. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Én sosem értettem ezt a jelenséget.


Ami viszont a lényeg hogy ő is csak a pénzért csinálja.


Utána elmegy egy drága nyaralásra, stb.


Ez nem ellentmondás?

2018. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Olyat ismerek csak aki benne van minden ilyen "felkapott hülyeségben" (bocs), konkrét Szabó Péter-fant nem.
2018. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként tényleg érdekes lenne egy szociológiai kutatás hogy valaki elment ilyen személyiségfejlesztő cuccra és utána pár éves követéssel kinek hogyan változott az élete (összehasonlítva egy hasonló összetételű csoporttal akik viszont nem volt ilyenen, nekik hogyan változott az életük).

Az a hipotézisem hogy nem sokat érnek az ilyenek, de lehet kiderülne hogy tévedek.

2018. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
De értitek, pont az a lényeg, hogy nem kell elmenni, még pénzt se kell költeni rá feltétlen, több órányi anyag fent van az interneten, és az is tudja motiválni az embert.
2018. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tényleg kíváncsi lennék, hogyan hatnak az emberekre az ilyen SzabóPéter-féleségek :) De csakis külső szemlélő nézőpontjából!
2018. dec. 18. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező te annak tartod magad, igaz?
2018. dec. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem tekintsünk el a személyeskedéstől, én objektív válaszokat szeretnék kapni :-)
2018. dec. 19. 18:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Már gondolom megengedheti magának,hogy miután egy csomó embert lehúzott ingyen is megtekinthetőek legyenek a cuccai a neten,meg amúgy is cégek dolgozóit is trénerezi hogyan legyenek jobb rabszolgák pozitívabbak,abban is nagy pénz van.Ez a csávó egy nagy hazug láda talán még arról is hazudik ahonnan jött hallottam ilyet is.Nekem vagy ezt a vadbarmot ajánlják mindig vagy a nagymesterét brian tracyt aki szint úgy megélhetési trainer.Oké mondanak jókat,de ennyi erővel saját ésszel is bárki gondolhat magában ugyan ilyeneket,úgy értem nekem dumálhatnak attól nem leszek pozitívabb ha csak magamban valahogy el nem határozom,ami most egyenlőre rohadt nehéz.

2018. dec. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismerek.

Hazudozik, manipulál, sunyi, másokat hibáztat, felelősséget nem vállal, mások önbizalmát folyamatosan rombolja... ahogy a peti tanítja neki.

Nárcisztikus, és nagyon valószínű antiszociális személyiségzavaros, „nem szeret, nem szorong, nem tanul”.

2020. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!