Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova szoktak járni a hivő...

Hova szoktak járni a hivő lányok, vagyis hol lehetne ismerkedni hivő lányokkal?

Figyelt kérdés

Lényegében régen és mostanában is észre vettem egy dolgot, nem akarok belemenni a háttér történetébe, mert nagyon bonyult és úgysem akarná felfogni, vagy nem is tudná aki nem igazán tudja miről van szó.

Nem is akarok senkit untatni csak annyit irok le ami az én észre vételem természetesen mindenki azt gondolod róla amit akar.


A lényeg annyi, hogy nagyon sok lánnyal volt dolgom nálam ez inkább egy gyenge pont is egyben mármint nők melyik férfinak nem ugye...


Na de amióta megtértem én is, vagyis elkezdtem foglalkozni a témával amióta elkezdtem hinni istenben rájöttem, hogy totálisan hazug világban éltem eddig. Ezután ott hagytam az egész témát, mert hirtelen nem is tudtam feldolgozni, isten létezését sem azt hogy igazából mi is zajlik körülöttem.

Majd ismét vissza akarok menni, mert úgy látom hogy tényleg abban van minden ami a sikerhez kell, és a nyugalomhoz + ahhoz hogy elérjem a célom.



Amikor nem járok istennel inkább igy fogalmazok, és mivel elég rossz fiú voltam mindig is nagyon könnyen keveredek veszélyes élethelyezetbe (drogos bandák,k**k,veszélyes személyek), és nagyon sokszor elvakulok.

Az észre vételem igy, hogy mindkét oldalt járom/tam egyszerre az, hogy nem megtért lányban tényleg nem szabad bizni nemhogy bizni,hanem még óvatosan is kell közeledni felé (nem azért mert más lenne mint én vagy a többi ember, hanem csak szimplán full sötét)..sokszor találkoztam olyannal, hogy folyamatosan hazudott magának, a világnak és ezt úgy hogy észre sem vette tehát saját magát és mást is tönkre tesznek az ilyen nők, nem beszélve hogy egytől egyik az összes pénzéhes és hatalmi jelképek után rohangálnak..egyébként férfiban is ilyen az aki nem tért meg. Tehát itt arra gondolok, hogy amig nem hivő lánnyal voltam (ami egyébként még mindig igaz, soha nem voltam olyannal) teljesen hazug kapcsolat volt, telle hamisággal az én részemről és még többel a lány részéről amiről hangsúlyozom nem is tudott. Éppen ezért nem szoktam elitélni az ilyen lányokat, hanem nagyon gyorsan kilépek a kapcsolatból, mivel látom a káros hatásait anyagilag is veszélyesek ezek a nők mindenhogyan, nagyon sok sebesülést lelki betegséget látok rajtuk, és tényleg nem tudok bennük bizni.


Viszont , ha megtért lánnyal beszélgetek az teljesen totál más...egyből mintha simogatná a lelkem vagy nem is tudom, megtudok bennük bizni más a beszédük is, az arcuk is és pozitivak nem lehúzzák az embert...nem önzőek nem csak a saját részüket hallani egy beszélgetésben, és szerintem kapcsolatban sem. Néha olyan is volt, hogy nem is voltam együtt a lánnyal de már akkor többet kaptam tőle amit hirtelen még értékelni sem tudtam.. mint mondjuk egy nem megtért lánytól akivel együtt voltam, és meg is dugtam...már akkor jobban tudtam értékelni, mint akivel már le is feküdtem.



Szóval a helyzet nekem nagyon úgy tunik, hogy azok a lányok/férfiak akik nincsenek megtérve kimondtottan kizárólag az ösztöneiknek akarnak csak megfelelni, és közben mennek tönkre és tönkre teszik a másikat is..már csak saját részemről is igy látom, mindig igy volt és rövid ideig tartott a kapcsolat vagy addig amig az egyiknek ki nem fogynak a forrásai.


A megtért személyeknek VAN személyiségük, tehát kiemelkednek a többi közül..nagyon sokszor hülyének néztem őket meg elmeroggyantaknak de nem..tényleg van bennük valami más. Azt is pontosan tudom mi, de nem megyek bele szóval...hol lehetne?


Most olyan hülyeségeket nem várok válasznak, hogy templomban mert meglepetésként mondom hogy aki valóban megtért nem igazán jár oda, és nem csak együtt imádkozás a lenne a cél...meg ilyen hülyeségek. 24f


2017. szept. 18. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyaltalan nem azon mulik h valaki megtert e vagy sem. Egyepkent leginkabb templomban :D
2017. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm mélyen hívő és főleg a gyülekezetbe jár meg mindenféle gyülekezeti programra, utazásra, koncertre, dicsőítésre. Nem a templom a lényeg, hanem a közösség. Mindent együtt csinálnak.
2017. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora baromságot sem olvastam még. Kérdezd istent.
2017. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó bőnyálra eresztetted...

Vannak mindenféle gyülekezetek, menj ilyenekbe.

2017. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez vicces :D. Nem vagyok hívő, de nagggggyon nem vagyok olyan típus, mint akit nem hívő alatt leírtál... az erkölcsnek köze nincs ahhoz, ki vallásos és ki nem.


Amúgy meg vallási csoportokba érdemes menni, külön az adott felekezetnek meghirdetett programokra (vannak pl. külön nekik szervezett kirándulások is).

2017. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!