Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2036 ban jön az Apophis...

2036 ban jön az Apophis meteroid a földre (nasa kijelentés), mit tegyek a maradék évtizedekben?

Figyelt kérdés

Füvezzek minden nap, vagy gyúrjam ki magam 2036 ra?

Melyiknek van nagyobb értelme? A boldogságnak, vagy az elégedettségnek? Meg ez nem valami jósnő állította dolgok, mint pl amit 2000 ben jelentettek meg 2012 ben. Mivel ez a NASA. Szóval ezért is félek, a másik hogy nem tudják kilőni azt a retket. Annyit hallottam még h 2026 ban csak "megközelíti" tíz ezer km re a földet, vagy nem is tudom. Az még okés. Meg ha kilövik a meteroidot, meg amúgy, egyáltalán hogy mérik be a koordinátáját, hogy számítják ki pontosan a röppályáját, amire oda ér a lézer vagy amit kilövünk, már rég elhalad a célpont. + ha még ki is lőnénk akkor darabokra hullna szét, ami még veszélyesebb lenne, hisz több darabka jönne a föld felé. És nem porladnak szét a levegőbe, hisz láttunk már "kis" meteroidot oroszban, még is becsapódott. Ha troll válaszok jönnek, automatikusan törlöm a kérdést, ha már a trollokat nem törölhetem. Vegyétek komolyan, amiben segítséget kérek. A "lol"-t kerüljétek, kösz. "Az Apophis nevű kisbolygó 2029-ben lesz olyan közel, hogy már pontosan tudjuk, becsapódik-e 8 évvel később. Ha igen, valószínűleg 8 éven át mindenhol választási költségvetés lesz – ha esetleg elsuhan felettünk, 2070-ben szinte biztosan becsapódik, és az 510 megatonnás robbanást jelent majd."


2018. dec. 17. 13:18
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
2018. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább olvass utána egy témának mielőtt rettegni kezdesz tőle, nem egészséges.
2018. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!