Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hímsoviniszta-e az alábbi...

Hímsoviniszta-e az alábbi kijelentés?

Figyelt kérdés
"A férfiak jogosan várják el a nőktől, hogy azok úgy öltözködjenek hogy a férfiaknak minél jobban tetsszenek."

2015. jún. 8. 09:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
61%

Igen.

Mért érdekel, és mért eldöntendő kérdést teszel fel?

2015. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 eper-répa-barack válasza:
80%
Az.
2015. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
de mennyire...
2015. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
77%
Kétségtelenül.
2015. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 ekvinitus ***** válasza:
17%
Nem mert a nők ugyan úgy elvárják a férfiaktól hogy számukra tetszetősen öltözködjön minden férfi. Sőt még magasabb igényszintet támasztanak az ellenkezö nem felé ugyanis a legapróbb kávéfoltot hajszálat és ehhez hasonló mikro problémákat is azonnal észrevesz a női szem a ruházaton. És hogy jogos az iyen szintű elvárás a nőktöl? Persze hogy jogos. Mindenkinek joga van ahhoz hogy esztétikus emberi és tárgyi környezetben töltse a mindennapjait. És aki erre azt mondja hogy ez sovinizmus, akkor én azt mondom ezen vélemény képviselöire hogy ők meg demagógok.
2015. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
5, te kicsit még ásd bele magad a pszicho- és szociológiába. Rád fér. Nem mérsz fel nyilvánvaló társadalmi különbségeket, sem az erőviszonyokat, nem veszel figyelembe egy csomó dolgot. Meredek kijelenteni ilyesmit, így.
2015. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 ekvinitus ***** válasza:
4%
miféle erőviszonyokról beszélsz? Ne próbáld már itt előadni a nagy értelmiségit azzal hogy részkifejezéseket használsz mert lehet mást meg tudsz ezzel etetni de nálam rossz helyen kopogtatsz a három soros áltudományos értekezéseddel.
2015. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
47%
7, a férfiak és nők szerepéről beszélek a társadalomban, a kettős mércéről. A férfiak "uralkodnak", így értelemszerűen nem lehet egy kalap alá venni a nőket és a férfiakat.
2015. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%

Igen, az.


Az exem is elvárta volna, hogy combközépig érő miniben meg magassarkúban billegjek mellette, mert - idézem - "az nőises és akkor a többi férfi is megnézne, az meg neki dícséret".

Ne haragudjon a világ, de mi vagyok én? Ékszer? Kirakatbaba? Vagy egy autó, hogy csak úgy mutogasson mindenkinek?

Ki is dobtam 3 hét után...

2015. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és persze nem fogta fel, hogy a folyton kibicsakló gyenge bokám és még gyengébb térdem (amit köszönhetek az iskolai fussál-betonon tesióráknak) miatt fel sem vehetek magassarkút.


#9. voltam

2015. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!