Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/lányok! Nőies/lányos-e a...

Fizikakedvelő kérdése:

Fiúk/lányok! Nőies/lányos-e a "átültetni" a fiúkhoz a "színészesdit"?

Figyelt kérdés

Mikor az ember fiatal sok,látszólag felesleges balgaság megy át az agyán. Most velem is ez történik.


Tehát,a kérdésem a következő. A serdülőkorú lányoknál megfigyelhető enyhe/intenzív rajongás(kváziszeretet) színészek,zenészek iránt poszterekkel,telefonháttérképekkel stb.-nek megjelenése megbélyegezhető-e lányosnak fiúk körében(tegyük fel,hogy ez konszolidáltabb,de látványos azért)?

Válaszokat (erre az elvetemült kérdésre) előre is köszönöm!



2018. dec. 18. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhh...azért a kérdés megfogalmazása az kegyetlen.

És a válasz a kérdésedre, szerintem nem.

2018. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, mert lehet, hogy ez inkább talán lányokra jellemző. De talán nem feltétlenül gondolnák így. De talán megjegyeznék maguknak, hogy ez inkább lányokra jellemző; de még az is lehet, hogy egyáltalán nem érdekelné őket; nemhogy el kezdenének gondolkodni ilyesmin. Tehát már eleve lehet, hogy odáig sem jutnának el, hogy megállapítják, hogy "ez csajos." Mert annyira jelentéktelen számukra. Ez a rajongós-gyűjtögetés st.b
2018. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kegyetlenül rossz,a megfogalmazás?(pedig próbáltam szépen)
2018. dec. 18. 21:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy túlcizelláltam?
2018. dec. 18. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak, hogy biztos legyek benne, jól értem-e: azt akarod tudni, hogy lányos-e, ha egy fiú rajong valakiért, és posztereket ragaszt ki meg ő a háttérképe? Ha ez a kérdés, akkor a válaszom nem. Kamaszkorban tök normális a plátói szerelem, ez afféle átmenet az igazi párkapcsolat felé, mert ugye ha nincs elérhető célszemély, akibe szerelmes lehetek, akkor majd szerelmes leszek xy énekesbe/színészbe/sportolóba. Ez szerintem mindkét nemre jellemző.
2018. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen,lényegében erre voltam kíváncsi.

Köszönöm.

2018. dec. 19. 06:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Habár ez mindkét nemnél megjelenhet, tapasztalatom alapján a lányok esetén sokkal gyakoribb, nert a fiúk büszkeségét sérti ha egy agyonhypeolt csajba "szerelmesek", míg a lányoknál a női szerep miatt még belefér hogy agyonajnározzanak egy srácot.

Sztem erre a koncertek a legjobb példák: vannak olyan férfi énekesek akikért az első sorokban őrjöngenek a nők, viszont fordítotját még nem láttam.

2018. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
No de ne feledjük, a rajongás tárgy nem feltétlen agyonhypeolt,lehet akár retro is mondjuk a 90-es évek sztárja.
2018. dec. 19. 13:32
 9/9 A kérdező kommentje:
*tárgya
2018. dec. 19. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!