Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen Dancsó Péter jelleme a...

Milyen Dancsó Péter jelleme a kamerákon túl?

Figyelt kérdés
A magánéletében milyen Dancsó Péter viselkedése, modora, stb?

2018. dec. 19. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tök mindegy?
2018. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem olyan, mint a videóiban: nagyképű, arrogáns, humortalan.
2018. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pont az ellenkezője, mint amilyen a kamerában. Ő egy komoly és intelligens ember. Ha a régi videóit megnézzük ott is inkább komolyabb volt, az öltözködése is szolid volt. Persze az akkori ironikus, szarkasztikus humorját még mindig megtartotta csak beépítette egy új jellembe. Mert jól tudja, hogy ez kell a népnek.
2018. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Csalódnál, és nem kellemesen, sajnos saját tapasztalat. A hármas válaszoló nem is tévedhetne nagyobbat.
2018. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy meg teljesen mindegy milyen. Ennek ellenére is nézni fogod, és fogják, akik szeretik a videóit.
2018. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Lepontozhattok, elméleti "szakemberek". Ettől függetlenül kívánom nektek, hogy személyesen tapasztaljátok meg azt az arroganciát, amit én tapasztaltam meg.
2018. dec. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

De akkor írd már le az egész történetet, hogy mi is átélhessük, mert ez így kevés. Igazad lehet, de akkor tényleg részletezhetnéd, hogy mi történt. Nem kell oldalakat írni, csak pár mondat.


De egyébként meg az, hogy valaki hogy viselkedett veled, meg milyen a jelleme az két külön dolog. (persze ettől még érdekel a sztorid) Az idegenekkel általában mindenki bunkón viselkedik. Kivéve ha kivételesen jobb lábbal kelt fel valaki. De az általános hétköznapokban, ha egy idegen megszólít, vagy kapcsolatba akar lépni valakivel, azt lekoptatják biztos ami biztos alapon. Kivéve speciálisabb eseteket.

2018. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Na én akkor most megyek, és megeszem nyersen a krémet
2018. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!