Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hová rakhattam a jegygyűrűmet?...

Hová rakhattam a jegygyűrűmet? Ötletek?

Figyelt kérdés

Tegnap ez a filmkocka annyira kiesett, hogy azóta sem találom a jegygyűrűmet.

Hazaérkezés után általában mindig leveszem magamról az ékszereket, és a nagypolcra teszem. Tegnap délután persze nem így tettem, hanem, kimentem még az udvarra (ott még tuti rajtam volt, mert megcsodáltam, hogy a fényben milyen szépen csillog :D), bejöttem, lefeküdtem az ágyamra, az éjjeli szekrényre kiraktam a fülbevalómat és a karórámat, és a következő kép a délutáni alvás utáni, hogy már nem tudom, hol a gyűrűm...

Úgy emlékszem, hogy alvás előtt azt nem vettem le, de akkor talán még rajtam volt, illetve nem tudom...


Ágy mellett, éjjeli szekrény mellett leesve nincs, se az ágyban, se a szobám kukájában, se a konyhai kukában, se a szennyestartóban, se a köntösöm zsebében, sehol a földön, se a hajcsattos dobozban, sehol... Hát hol nézzem még meg? :D


Kint az udvaron még tuti rajtam volt, de utána... Semmi emlékkép.


Nagyon hálás lennék, ha tudnátok valami hasznosat tanácsolni. :)


Köszönöm

21L


2018. dec. 19. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvitte a cica.
2018. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Az ufók voltak. Elraboltak és ott maradt a gyűrűd a vizsgáló asztalon. A bal szélén, abban a kis zöld vacakban.

Nem emlékszel, mert kitörölték az agyadat.

Lehet kicsit túl is törölték, hogy azt hiszed bárki segíteni tud megtalálni neked egy gyűrűt online, ismeretlenül.

2018. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Nézd meg mindenhol, ahol aznap voltál, de szerintem ez veszett fejsze nyele. :( Nagyon sajnálom, sajnos megeshet.


Mondjuk én azt nem értem, hogy egyáltalán miért szoktad levenni a jegygyűrűt? A mi családunkban ez kifejezetten taplóságnak számít. Csak érdekel, nálatok nem ez a módi?

2018. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát, sajna nincs rajtam... Házon belül kell lennie valahol... :(
2018. dec. 19. 21:17
 5/13 A kérdező kommentje:
És itthon estére, éjszakára mindig leveszem, hogy vigyázzak rá, stb.
2018. dec. 19. 21:18
 6/13 Metionin ***** válasza:

Játszd vissza az eseményeket, csinálj meg mindent újra ugyanúgy ahogy akkor. Ha nem vetted le lefekvéskor, simán lehet hogy alvás közben leesett az ujjadról. A takaró alatt a melegben kitágul, lecsúszik. Nézd meg alaposabban az ágy környékét, a lepedő alatt, az ágyneműhuzatban, az ágy mögött/alatt.

#5. Már miért lenne taplóság levenni? Van akit zavar az ékszer alvásnál, mosogatásnál, fürdésnél, stb. pláne ha köves, sérülést is okozhat.

2018. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos megtalálod, ne aggódj. Fő a nyugalom. :)
2018. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Logikus feltételezés, hogy az udvaron.veszíthetted el.
2018. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ágy alatt, éjjeli szekrény alatt, párna-, takaróhuzatban...


De ahogy előttem is írták, könnyen lehet, hogy az udvaron hagytad el mégis;

"bejöttem, lefeküdtem az ágyamra, az éjjeli szekrényre kiraktam a fülbevalómat és a karórámat,"

Szerintem ha itt még rajtad lett volna, akkor azt is leveszed a többi ékszereddel együtt.

2018. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
A kérdés szempontjából hihetetlenül fontos hogy 21 éves vagy. Dicsekvés szagot érzek.
2018. dec. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!