Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normálisak ezek az érzések?

Normálisak ezek az érzések?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok annyira idős, a napokban leszek 25, mégis gyerekkorom óta úgy érzem, rettenetesen bele vagyok fáradva az életbe.

Persze ezt nem szoktam kimutatni a mindennapokban, csak belül érzem.

Nagyjából mindent sajnálok magamtól, ami pénzbe kerül, mert folyton olyan érzésem van, hogy minek az már nekem.

Ilyen elven még csak ruhát se vagyok hajlandó venni magamnak, még kb akkor sem, ha már tényleg szükség van rá. Mert arra a pár évre minek.

Gyerekkoromban sem tudtam magam elképzelni felnőttként, sose hittem, hogy leszek egyszer 20 éves, vagy afelett, most meg azt sem tudom elképzelni, hogy mondjuk 26 leszek jövőre.

Rövidre fogva: folyton olyan érzésem van, hogy már nem fogok sokáig élni valamiért, de nem tudom miért. Már 3 évesen is így éreztem, de 20 felett már tényleg sokat romlott.


N


2018. dec. 20. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tartom normálisnak.
2018. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisgyerekkorban normális, de úgy néz ki meg vagy akadva ezen a szinten. Érzelmi fejlődésre van szükséged és ehhez emberek kellenek, kapcsolatok, szívtiprások, boldogságok, szomorúságok.

Én egy kicsit idősebb vagyok tőled, és nálam csak most kezdődött el ez a fejlődési folyamat. Kitartás!


F

2018. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz én még 20 vagyok de én is mindjárt 21 leszek, ugyan így érzek :-(
2018. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes pont a napokban ugyan ezek a gondolatok zaklattak...szerintem rohadtúl nem normális, de velem is pont 100%ig ez van. 26f
2018. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!