Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiùk, mit tennètek meg szerelm...

Fiùk, mit tennètek meg szerelmetekèrt, hogy boldog legyen? Pèldák.

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 18:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
Elengedem
2018. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

????

Ez ki kell fejtened bővebben.

Nem boldog mellettem? Extrém dolgokat kell csinálnom, hogy boldog legyen?

Ezektől az extrém dolgoktól biztos, hogy boldog lesz?

Biztos nem azért kellene boldognak lennünk, mert szeretjük egymást, és jól működik a kapcsolat?


Mondj te egy példát, mert ezt így -viszonylag nagy élettapasztalattal a hátam mögött-

abszolút nem tudom értelmezni.

2018. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Pèldául minden hèten kávèzòba viszed,virágot veszel neki,elviszed szìnházba,vacsora meglepi,veszel neki egy kutyust, koràbban èrkezel haza meglepetèskènt,elegánsan öltözöl kedvèèrt...stb
2018. dec. 22. 18:16
 4/31 A kérdező kommentje:

Megmaszìroznád a talpát,ritkán kitakarìtanál helyette szeretetből,

ès nèha homlok puszi...azt tanácsolom(az a tisztelet jele).

2018. dec. 22. 18:23
 5/31 anonim ***** válasza:

Kedvéért. Szóval nem magad végett teszed ha nem a párod végett, akkor ez a kapcsolat szerinted normális?


Ha az neki nem elég, hogy szereted és hű vagy hozzá akkor már bajok vannak.

Meglepetésnek mindenki örűlne, de tulzásokba sem kell esni.

2018. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
nálam lényeges szempont lenne, hogy ne tudja megszokni, szóval ezerféle dolgot váltogatnék..feltételesen írtam mert most még aktuálistalan' a dolog
2018. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ezert van ennyi megcsalas meg valas :P
2018. dec. 22. 18:32
 8/31 A kérdező kommentje:

Ha szeretsz valakit a kedvèèrt teszed.

Vagy magadat szereted es önmagad miatt tennèd 😄😄

2018. dec. 22. 18:33
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy ha valaki csak attól lesz boldog egy párkapcsolatban, hogy produkálom magam, meg elhalmozom mindennel, akkor az nem szerelem. Egy valódi kapcsolat ott kezdődik, hogy a résztvevők minden különleges indok nélkül szeretik egymást. Pusztán attól boldogok, hogy együtt lehetnek.

Persze, ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy a figyelmesség ne lenne fontos, sőt, elengedhetetlen egy működő kapcsolatban. Csak azt inkább a kevésbé formális folyamatokba kell becsempészni.

Egyébként étterembe, kávézóba járni nem szeretek. Én a lazább, kevésbé formális szórakozások híve vagyok, és ez általában a barátnőmre is igaz. Ha korábban érkezek haza, akkor meg másnap el se kellene mennem dolgozni, mondjuk az tényleg nagy meglepetés lenne neki... :D

Természetesen lépten-nyomon igyekszem a kedvében járni, de ez szerintem természetes.


"Ezert van ennyi megcsalas meg valas :P"

Nem. Ennyi megcsalás, meg tönkrement kapcsolat azért van, mert alapjában véve nem boldogok együtt. Vagy ha valaha azok voltak, akkor gyakorta a legelemibb dolgokat sem tudják megbeszélni egymással. Talán nem is ismerik igazán egymást. Ezért sem vagyok híve a megjátszásnak. Sokan erőltetik, hogy minden randin "nyűgözzük le" a másikat, vigyük olyan helyre, ahová amúgy a büdös életbe nem mennék, játsszam el, hogy én vagyok a tökéletes (és ugyanezt eljátssza majd ő is), és valóban jól érezzük magunkat olyan helyzetben, ahol mindkét fél szerepet játszik. Aztán amikor szembesülnek egymás valódi személyiségével, na, akkor lesz vége a kapcsolatnak. Főleg, ha azt érdemi kommunikáció is sekélyes.

2018. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
kérdező, óvakodj a hibába esni, hogy ezeknek megpróbálod elmagyarázni mi az az önzetlen szerelem..szériahiba rajtuk..
2018. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!