Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok férfi miért nyilvánul meg...

Sok férfi miért nyilvánul meg agresszívan a feminizmusra?

Figyelt kérdés

Nem vallom magam feministának, mert tényleg átment valami viccparádéba a dolog. Viszont tényleg úgy gondolom, hogy a végső cél az egyenlőségnek kellene lennie és ez nem csak a nőkre hat ki. Viszont sok megmondó férfi, aki ahelyett, hogy ész érveket hozna fel egyből azzal dobálózik, hogy a "menj, csinálj egy szendvicset nekem", "a nők gyengék, és buták", "a nők gyerekek maradnak" (Ez tényleg kiveri nálam a biztosítékot. Egy anya, akin minden felelősség ott van hogy tudna már gyerek maradni? Az iskolában is sokszor a lányok bizonyulnak felnőttesebbeknek, meg hoznak érett döntéseket. A nők azok, akik ÁLTALÁBAN (tudom, hogy van kivétel, ez csak saját tapasztalat) akik jobban átgondolják a dolgokat.)

Tudom, hogy sok feminista irritáló tud lenni, de miért kell akkor minden nőt ilyenekkel alázni?



2018. dec. 24. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
pont azért, mert ugyanúgy, ahogyan sok feminista irritáló, úgy sok férfi is így nyilvánul meg. vannak gyökér férfiak és nők is, túl van tárgyalva szerintem.
2018. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, aki általánosít, az egyszerüen primitív és buta.


Azok a férfiak, akikröl írsz, nem a feminizmus miatt ilyenek, hanem eredetileg ennyire egy csatornás agyuk van.


Akik meg normálisak, azok kevésbé feltünöek, de szerencsére azért vannak ilyenek is, és nem is túl kevesen.

2018. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 dellfil ***** válasza:
63%

"mert tényleg átment valami viccparádéba a dolog."

Ezért.


dellfil

2018. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
A feminizmust tartom a nyugati világ legkárosabb eszméjének, ezért nem támogatom. Sajnos ma már semmi köze nincs ahhoz, mint amire szerintem te gondolsz ezzel kapcsolatban. Ajánlom Puzsér Róbert videóit a témában, ő részletesen kifejti a problémák egy részét.
2018. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, láttam őket. Puzsér eddig egy feminácival meg egy

két lábon járó sztereotípiával vitatta a feminizmust. Remélem a jövőben még lesz róla szó és talál egy értelmes vitapartnert is.

2018. dec. 24. 15:48
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

"egy feminácival "


Na pont az ilyen kijelentéseitek miatt nem lehet titeket komolyan venni.

Amikor már nincsenek ész érveitek, akkor jön a jól begyakorolt "hímsoviniszta", meg "femináci" szövegetek, miközben csupán a szokásos -és örök- "pénisz irigység" van a háttérben nálatok!


Egyúttal Kellemes Karácsonyt kívánok minden olyan nőnek, aki a megszerzett tudásával szeretne egyenlő lenni,

nem pedig az ilyen nulla intelligenciájú, szájkaratés nők táborába állva, akik a "női kvóta" kierőszakolásával kívánnak egyenlőek lenni.

2018. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bekeveredtek a fogalmak. A feminácit az erőszakos feministákra szokták használni, nem rokonértelmű a hímsovinizmussal, szó sincs nálam pénisz irigységről. Az utolsó mondattal meg egyetértek!:) Boldog Karácsonyt!
2018. dec. 24. 17:54
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerű a válasz, be vannak tojva. Senki sem szereti, ha elveszik a meglévő ajándékba kapott előnyét, és sokan vannak, akinek az összes "érdeme", hogy ő férfi, hogy ő magyar, hogy ő kiskunalsóröcsögői. Akinek csak ilyen kevés van, nyilván sír egy sort, ha az egyikkel járó előnyöktől meg akarják fosztani, mert nincs amivel pótolja. Figyeld meg, hogy a legtöbb "feminista ellenes" szinte mind lúzer, erre nincs jobb magyarázat.
2018. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
az a baj a feminizmussal hogy szelektív
2018. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

"Viszont sok megmondó férfi, aki ahelyett, hogy ész érveket hozna fel egyből azzal dobálózik, hogy a "menj, csinálj egy szendvicset nekem", "a nők gyengék, és buták", "a nők gyerekek maradnak"


Az ilyen férfiak ugyanolyan gyávák és primitívek mint azok a nők,akik a feminizmussal valójában a férfiak elnyomását,megalázását akarják elérni.Szóval ezek a negatív szálak sajnos egymást erősítik.

A gyenge nő provokálja a férfit,és "vice versa"


"Tudom, hogy sok feminista irritáló tud lenni, de miért kell akkor minden nőt ilyenekkel alázni?"


Erre is ugyanaz a válasz,a már említett,valóban irritáló feministák egészséges férfiaknál is kiverik a biztosítékot,de ők nem fognak minden nőt egy kalap alá venni(Mint ahogy egészséges nő sem mondja minden férfira akinek véleménye van,hogy "megmondó férfi, aki ahelyett, hogy ész érveket hozna fel egyből azzal dobálózik, hogy a "menj, csinálj egy szendvicset nekem", "a nők gyengék, és buták", "a nők gyerekek maradnak")


Esetleges félreértések elkerülése végett:Azért idéztem az utolsó,zárójeles részt,mert egyszerűbb volt,mint leírni ugyanazt.

2018. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!