Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem nőies az a pasi aki semmi...

Nem nőies az a pasi aki semmi klasszikusan férfias dolgot nem kedvel?

Figyelt kérdés

Nem ízlik neki a sör, nem szereti a focit( VB idején konkrétan megkérdezte mi az a VB), autóval nem jár, nem is érdekli semmi motorikus dolog, még jogsija sincs.


A nők azért szerencsére még érdeklik.



2018. dec. 6. 12:37
 1/4 Metionin ***** válasza:
86%
Már miért lenne nőies? Nem mindenki izgat a foci meg a sör, attól hogy ezek tipikusan férfias dolgoknak vannak kikiáltva. Mint ahogy a nőket sem mind érdekli a smink meg a sopping.
2018. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

??????

Nem nőietlen az a csaj, aki nem szereti a rózsaszínt, a szoknyát, nem szeret főzni, szeret autózni, motorozni, és szereti a sört?

2018. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből szerintem felesleges követeztetéseket levonni.A nöiesség nem a külsőségekben mutatkozik meg, hanem ahogy viselkedik.

Én pl. férfi létemre nőies jelleggel is rendelkezem, pl. szeretek gondoskodni másokról,érzékeny vagyok,ha megbántanak közeli hozzátartozóim,sírok,vagy mély szomorúság fog el.

2018. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most azon gondolkozom mi az amitől tényleg nőies lehet egy férfi. Még a festett körmök sem... a rúzstól oké, attól talán tényleg. Vagy az ilyen ívesre kiszedett szemöldök. Fülbevaló, ékszerek, simán hordanak férfiak is és attól sem. A szoknya sem, a skótszoknyás meg tógás fazonok is férfiasak. Tűsarkú cipő... hát de az már nagyon szándékos. Nem tudom, ez nehéz kérdés, igaz nem is ez volt a kérdés. A kérdésre a válasz: nem. Ismerek is ilyen pasit és ő sem nőies, pedig még a haja is hosszú. Néha az alapozó is elfogadott. Csipkés alsónemű... de szerintem az is szándékos. Akkor nem tudom. Egyszer láttam nőies férfit, neki a mozdulatai voltak olyanok. De ő többek szerint meleg volt. Szerette a parfümöket.

Egyébként ismerek focidrukker, sörivó, autóvezető, nagyon is nőies nőket, őket sem éreztem soha emiatt férfiasnak. És tényleg mi van a nőkkel akik semmi klasszikus női dolgot nem kedvelnek? Ezen sem gondolkoztam még, hogy mik a női dolgok.

2018. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!