Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A meleg fiúkra mi jellemző?

A meleg fiúkra mi jellemző?

Figyelt kérdés
Normálisabbak, mint a hetero fiúk?

2018. dec. 24. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szintű általánosítás felelőtlen és buta dolog. Nem egyformák az emberek, nem lehet egész tömegekre ráhúzni hogy mindenki, aki X az normális, és mindenki aki Y az nem.
2018. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindegyik másképp viselkedik úgyhogy nem lehet külső tulajdonságok jellemzők alapján senkiről se megmondani. Nekem 2 meleg ismerősöm van, az egyik állandóan a csajokkal lógott, szeret ruhákat vásárolni, a kézfogása is meg a hangja is meleges volt, viszont van olyan meleg ismerősöm is aki férfias, nem olyan a hangja és nem úgy beszél mint egy uzi, a kiállása sem búzás meg az öltözködése se olyan, szóval az utóbbiról nem tudnám hogy az ha nem mondaná. Minden meleg más. De ha pl valaki feltűnően gyűlöli a melegeket abban is lehet meleg hajlam, és azért nem szereti mert magára emlékezteti.
2018. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Én meleg vagyok s a melegek a melegekkel szemben kb. úgy viselkednek, mint csajok a barátnőikkel, szembe megy a jópofizás,egymás háta mögött meg a leszólás. nem általánosítok, de sajnos ez nagyon jellemző. Lány és meleg fiú jól kijönnek ált. Én pl. a hetero fiúkkal szeretek lógni, sztem ők a legnormálisabbak, megértők, empatikusak, segítőkészek és jobban el tudják fogadni a másikat. Sok meleg pl. kényesebb és égőnek tart megjelenni egyes emberekkel. ilyenekre gondolok.
2018. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretik a férfiakat. Pont.


Ennyi a közös jellemzőjük. Ugyanolyan változatos emberek mint a heteró társaik.

2018. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

2018 vége felé járunk.


Mikor fog odáig eljutni az emberiség, hogy a szexuális irányultságból adódó mássággot (amikor egy agyilag fiúként működő fiú homokóra helyett fiú testre izgul fel) és a pszichológia nemi másságot (amikor valaki agyilag nem vagy nem teljesen úgy működik mint egy fiú, hanem lányból van a személyisége, képességei, korlátai) külön helyen kezelik végre? Ez két teljesen különböző eredetű és működésű állapot. Ha ezeket külön kezelnék végre, akkor talán lehetne kijelentő mondatokat is írni a dolgok milyenségéről, okáról, bújáról, bánatáról... addig viszont nem lehet.

2018. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
45%
Ügyesebben szopják a fszt mint heterók ;)
2018. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon halkan tudnak pukizni.
2018. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi jellemző a meleg fiúkra? Hmm... A legtriviálisabb, hogy férfi nemi szervvel rendelkeznek, és ugyanilyen tulajdonsággal bíró egyedek vonzzák őket. Ezen kívül? Pontosan ugyanaz, mint hetero társaikra: mindannyiuknak vannak hobbijai, kedvencei, mindnek vannak jó és rossz szokásai, tulajdonságai, és nagyon jellemző, hogy mint az emberi faj bármelyik másik csoportjában, nincs köztük két egyforma. Remélem ezzel megválaszoltam a kérdésed.
2018. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Figyelj. Mint ahogy jópáran mondták előttem, undorító dolog az általánosítás. Minden ember különböző, legyen az hetero, meleg, biszex, vagy bármi egyéb. Lényeg hogy nincs általánosítható dolog, és melegekre jellemző dolog sem. Vagy kérdezz meg valakit, aki a saját neméhez vonzódik, és ismerd meg. Egy próbát azért megér szerintem:')
2018. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!