Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mai gimisek! Mennyire jellemző...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai gimisek! Mennyire jellemző ma, hogy a meleg tinik felvállalják magukat, esetleg még a kapcsolatukat is?

Figyelt kérdés
Én 27 vagyok és érdekelne a mai középiskolások,gimisek hogyan állnak a témához.Mennyire bátrak a meleg tinik a felvállalásban és mennyire elfogadóak a heterók.
2016. ápr. 1. 05:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokan elítélnek érte, de be lehet vállalni. Én a sulimban többről is tudok, beleértve magamat is, de várni fogok tanév zaroig, mert sokkaknak kell egy kis idő hogy felfogjak ezt. Pláne nulladikoskent.
2016. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A mi sulinkból van pár fiú aki felvállalja :) Szerintem ez jó dolog, addig a pontig amik nem provokatívak. Én azt pl. egy hetero párnál sem szeretem, ha a folyosón smárolnak. (persze a rövid csók belefér) 15/L
2016. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy embert ismerek akiről a saját sulijában tudja pár közelebbi barát meg egy tanár. De még benne is viszonylag friss a dolog (mármint nem rég tudatosult benne is a tény)
2016. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én katolikus iskolába járok, elég gyakran hallgatunk a tanároktól homofób monológokat, szóval ha van is itt meleg, tuti nem lesz olyan hülye hogy felvállalja :D De régebben amikor mentem haza, a suli közelében néha láttam két srácot kézenfogva járkálni és csókolózni. Én ezeknek heteró pároknál is nagyon örülök, olyan kis aranyosak, meg szeretek boldog embereket látni magam körül :) (ha szimpik :D) szóval őket megállítottam volna egy percre szívesen, hogy elmondjam mennyire tisztelem a bátorságukat, meg hogy szerencséjük, hogy én megyek el ilyenkor mellettük és nem az egyik homofób tanárom :D 16/L
2016. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
na ja, és gondolod a katolikus suliban már lenne az arány? csak a képmutatás nagyobb, hidd el, minden más ugyanaz.
2016. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha lenne valakim biztos felvállalnám
2016. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egy lány páros volt, nem tudom együtt vannak-e még, mert az egyik tag elballagott, de felvállalták egymást, és mindenki teljesen elfogadó volt, de ezutóbbi nagyon függ attól, hogy milyen emberek járnak az iskolába, és milyen maga az iskolai légkör.
2017. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A mi suliban nagyon sok meleg van és sokan fel is vállalják. De ebben a suliban mindenki nagyonnel fogadó!!!!! Szerencse hogy ebbe a suliba jöttem

Amúgy a Petrik Lajos-ba járok :D

15/F

2017. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sulinkban*

Nagyon elfogadó*

2017. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!