Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen ember...

Szerintetek milyen ember vagyok/leszek a jövőben?

Figyelt kérdés

Imádom magam. Szerintem mint külsőleg mint emberileg a felsőbb kategóriába tartozom. Màs emberek nem igazán érdekelnek, persze vannak barátaim de ők inkább unaloműzésre és az egóm fényezésére szolgàlnak. Volt olyan akire azt hittem fontos nekem és bármit megtennék a boldogságáért (komolyan azt hittem) de mikor erre került sor egyszerűen nem volt kedvem bármit is tenni. Inkább cserbenhagytam. Mások lelki bajai taszìtanak. A legjobb barátaimtól is megszabadulok inkább ha rossz a lelki àllapotuk. De ha nekem vannak ilyen gondjaim elvárom a törődést és gondoskodást. Szeretek hazudni és manipulálni. A szüleimet is hülyére veszem mindenféle lelkiismeretfordulás nélkül. Egyébként gond nélkül el is adnám őket ha hasznot húzhatnék belölle.

Van egy szakmám, amiben kisegìtőként elhelyezkedtem és nagyon büszke vagyok magamra. De tudom hogy magamat nem tudnám ellátni "életképtelen" vagyok. Ha kidobnának otthonról végem lenne. A fejemben is vannak gondok, korábban kezeltek pszichiátrián. Most csak elég gyógyszert szednem és nem bántok senkit. Szeretek beszélni, baráti tàrsalgàssim 80%-a abból àll hogy mondok mindent ami eszembe jut. (Ezt csak akkor veszem észre ha szóvàteszik,de akkor sem zavar)

Valószínűleg önerőből sosem leszek képes fenntartani magam, mindig kell valaki akire ráakaszkodhatok.

Már tudom, hogy nagyon rossz ember vagyok, próbáltam vàltoztatni de nem ment. Viszont megtanultam megjátszani magam.

Szeretek belegázolni mások érzéseibe és gúnyolódni rajta,de ha velem művelnek hasonlót az rosszul viselem.

Simán eljátszom az empatikus törődő jó baràtot ha hasznot remélek belölle.

Depressziós szoktam lenni. Ilyenkor az öngyilkossàg is megfordul a fejemben mert nem akarok ilyen lenni. De ahozz gyáva vagyok :/ Pedig sok ember jobban jàrna valszeg ha örökre eltünnék.


L



2018. dec. 25. 13:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem mint külsőleg mint emberileg a felsőbb kategóriába tartozom"

"kisegìtőként elhelyezkedtem"


Tehát, egy felső kategóriás kisegítő vagy.

2018. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Nárcisztikus személyiségzavarod van.
2018. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elmebeteg vagy, és el kéne zárni.

Nem tűnsz olyannak, aki megérdemelné bárki támogatását.

2018. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos igen sok nő pont ugyanilyen mint te, csak ők ezt ki szokták kérni maguknak amikor erre mások is rájönnek a környezetükből.
2018. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Túl önző vagy,neked kezeléss kell remélem ilyenek nem tallálnak meg mert elfutok a rákba
2018. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

A mostani egyetemista/lányok nagy része pont ilyen mint a kérdező.

Úgy tűnik, hogy ezt tanítják nekik valamelyik szemeszteren, hogy hogyan kell érzelem nélkül átgázolni a szeretteiken és kihasználni anyagilag bárkit aki csak adódik.

2018. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok, a legalja szintet karcolgatod. Ha egyszer elüt egy kamion, gondolj bele, hogy nem biztos hogy baleset volt.
2018. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 TR75 ***** válasza:
87%
troll
2018. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Olvastál ezelőtt a nácizmusról vagy pszichopatákról? Őket akarod utánozni? Detto ezeket írja a neten csak T/3 személyében.


HA nem utánozod őket, akkor gáz van. Az ilyen ember nem változik. Belőled sok van és remélem átéled azt, amit te teszel másokkal. Szia.

2018. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez kamu valószínűleg.


Ha nem, akkor még sajnálom. És illeszkedj be egy normális életbe, normálisan viselkedj, és akkor remélhetőleg középkategóriás leszel minden téren legalább.:)


Tudod más, amit az ember gondol magáról, és más, ami igazából.

2018. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!