Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehetséges, hogy valaki a...

Az lehetséges, hogy valaki a húszas évei közepére sem találja meg önmagát, és ezért megkeseredik?

Figyelt kérdés
Én most úgy érzem, hogy ez történt velem. Van egy informatikus diplomám, de úgy nem találtam meg a számításom a szakmában. 25/F

2018. dec. 26. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, aztán később megtalálja.
2018. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Sőt, olyan is van, aki 40 évesen nem találja a helyét, mit dolgozzon.

Ahhoz képest nevetséges a te kesergésed. Én 26-27 évesen fogtam bele saját vállalkozásba, és 33 éves koromra már simán mindenem megvan amire csak vágyhat egy átlag ember... ne picsogj. Csináld a dolgod, aztán majd megtalálod amit akarsz. Kesergéssel csak húzod az időt és még a lehetőséget sem veszed észre mert depizel. Szerintem nem jó út!

2018. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, ha keményebben fogalmaztam - csak fel akarlak rázni ebből a hangulatból ;))
2018. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy kezeld azokat a traumákat amik miatt ezt érzed, még bármi lehet belőled.
2019. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel rájössz. Próbálj ki dolgokat valami be fog jönni. Arra gondolj ami érdekel szabadidődben.
2019. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szíjjam ki belőled a hangulatod. Pft pft pft. Ez fincsi... hm
2019. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne keseregj. Ismerek 70 éves, vén kamaszt, aki még mindig keresi önmagát. Viszont nagyon szép festményeket és szobrokat alkot.
2019. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!