Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te engednéd, hogy levágják...

Te engednéd, hogy levágják egy testrészedet, ha jobbat kapnál cserébe?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy találkozunk egy nálunk sokkal fejlettebb civilizációval. Náluk bevett szokás, hogy bionikus testrészeket használnak és nekünk is felkínálják ezt a lehetőséget.

Tehát lefekszel a műtőbe, elaltatnak és pár óra múlva mondjuk egy sokkal erősebb, gyorsabb, kitartóbb lábbal ébredsz.

Az új testrészt ránézésre nem lehet megkülönböztetni a régitől, minden tekintetben jobb, mint az eredeti és a műtét sem fáj.


2018. dec. 26. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én így vagyok tökéletes.
2018. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat? A sajátjaimnál nincs jobb. Mármint nekem.
2018. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha felajánlanának egy ilyen lehetőséget, nem mernék belemenni. Esetleg, ha ez már egy bejáratott dolog lenne, mint pl. a fodrászhoz járás, akkor, ha valami bajom lenne, azt kicseréltetném.
2018. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Gondolom,ha a belsö részek is számitanak,akkor egészség szempontjából nagyon sokan élnének vele.
2018. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Pff persze hogy engedném.

Cseréljenek ki teljesen.

2018. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Most van a legjobb.
2018. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

+1 az egész testes cserére, plusz az agyamat is írják át neuronról neuronra egy kibernetikus platformra.


Persze előbb elolvasnám a szerződés apróbetűs részét is. :3

2018. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

3#

Rutin műtét lenne, kb mint egy fogtömés. Előtted rengeteg emberen elvégezték már, egyszer sem volt komplikáció.


4#

Főleg esztétikai és képességbeli változások lennének (változtatható színű szemek, hő és éjszakai látás, jobb hallás, gyorsabb futás, több száz kilót megemelni képes karok). Az életmentő műtéteket mindenképp elvégeznék.


A kérdés cêlja legfőképp az, hogy feladnátok-e az eredeti hús-vér tagjaitokat, ha az életetek nem múlna ezen, de különböző "szupererőket" kapnátok cserébe. Tehát magyarul átalakíttatnátok-e magatokat kiborgá.

2018. dec. 26. 23:09
 9/16 anonim ***** válasza:
A lábam (térdem) idestova 11 éve sérült meg, azóta se az igazi. Rettenetesen fáj pl. front idején, hosszú séta után. Nem biciklizhetek, futhatok sokat. Elég rossz. Jó lenne egy jól funkcionáló robot láb :D
2018. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Még mű dolgokat se tetetnék magamba (szilikon), így ez is kizárt! Sajnos még nem láttam olyan nőt akire felnézek és ezt tette volna... akikről tudok - szilikon = ostoba szinonímájává tették nekem ezt a storyt. Sajnos. Nem véletlen az irányultság. Úgyhogy NEM! :)
2018. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!