Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek? Többi lent.

Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az ilyen tömeg ribiknek nagyobb társaságaik, barátjaik vannak? És mondjuk egy normál lánynak meg semmi? Sokszor irigykedem, hogy mennyire jól elszórakoznak ezek a lányok, de tudom, hogy én nem ilyen akarok lenni. ( Lehet ezért nincsenek úgy barátaim )

Próbálkoztam már barátkozni ilyen lányokkal, de lenézően és flegmán viselkedtek velem, mert én nem olyan vagyok, mint ők. ( Egy kg vakolat, kint van mindene stb.. ), ( És most nem bántani akarom őket, csak fájt, hogy így álltak hozzám )Vannak még normális lányok, akikkel lehet barátkozni? Mert én manapság eggyel sem találkozom sajna.

17L



2018. dec. 27. 23:51
 1/5 anonim válasza:
vannak persze,nyilván nagyon múlik azon hogy milyen suliba jársz, gimiben én is szarul éreztem magam sokszor, és lehet hogy klisé,de kezdj el olyan helyekre eljárni,ami érdekel, sulin kívüli elfoglaltságok (rajz,tánc,színjátszó,stb) ahol találkozhatsz olyan beállítottságú emberekkel mint te!! 20/L
2018. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akikkel barátkozni akartál, jóval lejjebb állnak a rang létrán... te is meg találod a saját közeged, csak nyitott szemmel kell járni, amiatt meg ne legyen rossz érzéseid, mert le nézted őket! Egyszerűen ők ilyen tini pics.k! majd előbb utóbb egyedül érzik magukat... csak érdekből vannak együtt, látszatra adnak csak, pár év és ki égnek majd! :))
2018. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azért van nagyobb társaságuk mert pl.:sokat sminkelnek stb..A puszta viselkedésük az ami maguk köré vonzza az embereket. Ez alatt azt értem hogy rendszerint könnyen kaphatóak, már pedig korunkbeliek többsége inkább a gyors numerákra megy, mintsem tartós kapcsolatokra(tisztelet a kivételeknek), sokkal nyitottabbak, tele vannak látszólag önbizalommal. Tudod én is sokat sminkelek, a hajamnak is mindig jól kell állnia, mindig odafigyelek hogy a ruháim passzoljanak egymáshoz és hozzám(de nem teszem ki semmim) . Na most ekkor jönnek az előítéletes emberek akik biztos hogy engem is egy tömegribinek néznek az előbb említett okok miatt. Viszont érdekesség képpen megemlíteném hogy bár énis egy agyonsminkelt csaj vagyok egy barátom sincsen,senkihez sem tudtam közel kerülni mivel nagyon introvertált vagyok, egy idő után gondolom rájöttek hogy én nem vagyok vevő az ilyen bulizgatásokra, vagy én nem tartottam érdemesnek arra hogy jópofizzak olyan emberekkel akiket nem látok szívesen(vagy már nem is tudom) Viselkedésem, életfelfogásom, értékrendem sem egyezik meg velük.Az ilyen flegma ribiket hagyni is kell, és nem érdemes rájuk irigynek lenni mert hidd el az ő társasági életük sem több egy illúziónál. Gyakorlatilag társas magányban élnek, ahol őszintén nem lehet számítani senkire mert a társaságuk szimplán fake barátokkal, érdek kapcsolatokkal van kitöltve. Ne ítélkezz senki felett míg meg nem ismered,hiszen egy általad külsőleg normálisnak vélt lány (nincs rajta vakolat, stb...)is bírhat förtelmes, és visszataszító személyiséggel, természetesen ez igaz lehet ellentétes esetben is. 17/l
2018. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Templom:ifi
2018. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen undorítóak. Mostanába amúgy én is azon kattogok (mivel csak neten tudnék ismerkedni sajnos) hogy valahol vallásos csoportba megyek, hátha végre találnék egy normális lányt aki nekem való.. Ez a tömegribi (ahogy én is hivom őket:) ) undorító "trend" mert szerintem az, trend de rohadt undorító, az anyák is erre nevelik már a lányukat. De pár nap és 18 vagyok szóval én ezzel a témával nagyon elkéstem sajnos, mert én nem egy pár hónapos/éves kis "kapcsolatot" akartam volna, de hát itt már a fiatalabb lányok is pasizgatnak olyan pedig nem kell.. Sok szerencsét, hátha fiuba könnyebb ilyet találni :(
2019. jan. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!