Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy ha elalszok...

Miért van az hogy ha elalszok fognom kell a szememet?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik de én nem tudok úgy elaludni hogy a két ujjammal ne fogjam a szememet.Ha nem fogom akkor fáj.Már mondták hogy nehogy kiszúrjam de nem olyan erősen nyomom az ujjamat a szemembe.

Nektek van hasonló problémátok?Mitől van ez?Lelehet eggyáltalán küzdeni?

Tudom hülyeségnek hangzik de csak azért mert nem tudok fogalmazni.



2018. dec. 28. 02:45
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát talán egy orvost meg kéne kérdezni erről, vagy valami ilyesmi...
2018. dec. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális dolog, hogy fáj a szemed, ha nem nyomod. Menj el egy orvoshoz.
2018. dec. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nálam akkor van ilyen, ha migrenem van. Olyankor komoly fajdalmat okoz a szem becsukása és csukva tartása. Én vettem egy szemparnat, az segít.
2018. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi a szemem, de nekem a karomat kell keresztbe tenni a fejemen, így takarom be a szemem. Valahogy jobban el tudom lazítani, és könnyebben elalszok.
2018. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es úgyanígy vagyok én is.Eltudok aludni anélkül hogy nem nyomom a szemem de nagyon nehezen.Könnyebben eltudok hogyha fogom
2018. dec. 28. 15:44
 6/7 anonim válasza:
Nemtudom mi lehet, nálam köszörülésnél ment bele szikra (fémszilánk) és az irritált amikor csukva volt a szemem , pislogásnál is ugyanígy. Elmentem orvoshoz és kipiszkálták. Minden esetre megnézetném egy orvossal.
2018. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 vagyok, amúgy eszembe jutott, hogy valószínűleg ezért is jók azok a szemtakaró bigyulák, alvómaszkok, mert megnyugtatják a szemet, és így könnyebb elaludni. Csak azért nem használok ilyet, mert tuti akkor a kis zajokra koncentrálnék, és állandóan lekapkodnám magamról, hogy nem-e valami démon motoszkál. :)
2018. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!