Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Estére valami gyógyszer...

Estére valami gyógyszer amitol elalszok? Megbolondulok!

Figyelt kérdés
Lelki gondjaim vannak gyerekkorom ota regen szedtem gyogyszert de mar nem. Mostanaban nagyon rosszul vagyok, nappal még el is terelem a figyelmem de ahogy kozeledik az este mar felek. Olyan gondolataim vannak hogy nagyon durva, olyanokat gindolok hofy nem akarok soha gyereket mert felek hogy kikozositik meg ilyenek. Arra gondolok hogy milyen lesz egyedul megoregedni, meg mivan ha elhagynak 40-50 evesen....
2017. ápr. 24. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy jó pszichológushoz menj el.
2017. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csepegtess levendula olajat a párologtatóba.


Vegyél levendula fürdősót és levendula habfürdőt.

Lehet vásárolni már levendulás párnát.


Nyugtató teák is vannak már manapság, de neked kell kitapasztalni melyik jó neked, és milyen arányban.


Ami még segíthet kapcsold be a youtube-ot és hallgass vagy fehér zajt= white noise, vagy theta hang freqenciát.

Ez az elalvási szakasz egyik freqenciája.

https://www.youtube.com/watch?v=CreU9g302yU


Próbálj keresni mégegy önfejlesztő megerősítő tevékenységet.


Ha vmi örömet szerez neked, bármennyire is pici, jelezd magadnak, hogy de jó, úgy örülök neki.


Hallgass hajnali fekete rigó hangot.


Vagy gyönyörködj a természetben.

Keress magadnak vmi hobbit amiben önmagad lehetsz.

2017. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előzőekkel egyetértve érdemes természetes módszereket alkalmazni először: levendula minden formában, citromfű tea, orbáncfű tea, ezeket este inni pár napig.

Nagyon fontos, hogy pozitív impulzusok érjenek (ez mostanában nagy gond mindenkinél), pl. csak és csak vidám, pozitív műsorokat, filmeket nézz, tartalmasokat. Én pl. régi magyar filmeket nézek évek óta, a jó tartalom mellett ott szépen is beszélnek az emberek egymással.

Ha ezek után is érzed, hogy gond lenne, akkor a pszichológus fel tud írni neked nyugtatót, amelyet nem kell rendszeresen szedni, csak alkalmanként.

A sikerkönyvek olvasása tesz még jót amúgy, pl. Dale Carnegie Sikerkalauz legalább első kötete, illetve több más Bagolyvár könykiadós könyv, amelyeket bármelyik, akár plázás könyvesboltban is megtalálsz (Libri, Alexandra).

2017. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanebben a helyzetben vagyok. Jártam pszichológusnál, pszichiáternél is. Adtak rá mindenfélét. Egyik se hatott. Szóval vannak álmatlan éjszaká. Masnap kegyetlen rosszul vagyok.
2017. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, akinek még nincs gyereke, de már azon filózik, hogy majd biztosan kiközösítik - az nagyon ráér.

Kellene egy pörgős meló, egy sok feladattal járó munkahely. Ha mellette még sportolni is eljárnál, bizony hamar elaludnál, és nem lenne ennyi időd ilyen értelmetlen dolgokon agyalni.

2017. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!