Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire undorító az...

Miért ennyire undorító az emberek vezetéshez és autókhoz való viszonyulása?

Figyelt kérdés
Legvisszataszítóbb pszichés megnyilvánulásokat hozza ki bárkiből, akit ismerek. Konkrétan mizantróp embergyűlölőknek tűnnek, akik a téma iránt komolyabb érdeklődést mutatnak, pedig alapvetően csak egy használati eszköz. Elképesztően taszító, ha valaki ennél többet lát bele, mégis ezekből van látszólag több. Mi az oka ennek?
2018. dec. 28. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ők a hangosak. Az én családomban is használati eszköz, és kész. Mondjuk az még ront a helyzeten, hogy Magyarországon státuszszimbólum az autó.
2018. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy autó? Hogyhogy? Meg mire fel?
2018. dec. 28. 21:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Elmész vele helyekre, meg vásárolni. Jóhogy nem egy porszívóra izgulnak, tök komikus az egész, kb mintha felnőtt óvodásokat látnék. Megdöbbentő.
2018. dec. 28. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Na akkor beszélgessünk egy kicsit. Van, akinek ez egy hobbi, valakinek egy közlekedési eszköz, valakinek sokkal több. Nekem is. Biztos neked is van hobbid. Szeretsz zenét hallgatni? Undorító. Szeretsz filmet nézni? Ásd el magad. Az olvasás a mindened? Visszataszító vagy. De komolyan, ez alapján megítélni embereket nagyon ocsmány dolog. Azt ne mond, hogy nem lehet hobbija az embernek. Mindenkinek van. Nekem pl elkezd gyorsabban verni a szívem, ha indítás után nyomom be a kuplungot és teszem sebességbe az autót. Ez ilyen dolog. Lehet, hogy neked ez a zene, a film, a kiskutyád, a házi poloskád, ki tudja. De őszintén remélem, hogy ez csak egy troll kérdés (abból is egy gyenge fajta)...
2018. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

A férfiak jelentős része szeret autót vezetni. Porszívózni szerintem kevesen szeretnek. Valahol itt kell keresni a magyarázatot. ;-)

Egyébként egyetértek azzal, hogy az autó egy használati tárgy, semmi több.

Apukám egyszer azt találta mondani, hogy régen az emberek a lovukkal foglalkoztak ennyit, most meg az autójukkal.

2018. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21 éves lány vagyok. Szeretem az autóm, mert egy megvalósult álom, amire nagyon vigyázok. De ennyi, a császár, barátok stb, az emberek és az állatok azért a "szeretet listámon" előbbre vannak jóval.
2018. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, telefon átirt.

*Család

2018. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

1996 óta vezetek, jórészt magam is szerelem az autóimat.

Nálam is csak szigorúan használati eszköz, és lehetőségeimhez képest szinte mindig a legalja kategóriát választom.

De ha milliárdos lennék, is csak olyat választanék, ami olcsón fenntartható, és 100%, hogy eljutok vele akárhova.


Ehhez képest, amikor 20-on éves kölköknek az az életcéljuk, hogy az első munkahelyükön összespórolt 1-2 millióból vegyenek valami pöpec verdát, akkor szoktam elgondolkodni, hogy lehet ekkora különbség emberek között.


Semmi másban nem látja a kitörési lehetőségeit, az önmegvalósítását, a státuszszimbólumát, önkifejezését, csak egy használt, 150 lóerős régebbi német csotrogányban.


És ezek manővereznek, szlalomoznak, tolják a kisautósokat a forgalomban, és szinte a legtöbb balesetet ezek okozzák.


Legrosszabb, amikor még 30-40-50 évesen is ilyenekre izgulnak férfiak.

Szánalmas, komolyan.

2018. dec. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így látom pontosan, ezért is írtam ki a kérdést.
2019. jan. 3. 18:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Szlalomozik, mert ő egy ügyes kismókus. ŐRÜLET!!!!
2019. jan. 3. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!