Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a témák, amikkel...

Mik azok a témák, amikkel garantáltan össze lehet ugrasztani az embereket?

Figyelt kérdés

Például az abortusz. Ha valaki előhozza ezt a témát egy társaságban, ott garantált lesz a balhé, vagy minimum a nézeteltérés, mert az emberek véleménye teljesen ellentétes, és mindenki meg van győződve róla, hogy csakis neki lehet igaza.

Hasonlóan kényes dolgok még a politika, a vegetarianizmus és a gyereknevelés.

Ti milyen más témáknál vettétek észre, hogy az emberek foggal-körömmel harcolnak a saját álláspontjuk mellett, a másik felet egyértelműen ostobának tartva?


2018. dec. 29. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Vallás

Politika

Kisebbségek helyzete, támogatása

Gyerekvállalás és nevelés

Halálbüntetés

2018. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Mi munkahelyünkön pl. háztartás témában is simán vérre mennek egymással a tyúkok. Elég feldobni, hogy mondjuk simán szárítóra teregetek, és rögtön a torkomnak ugrik valamelyik kolléga, és megmondja a frankót, hogy hogyan kell csinálni.

Meg gyereknevelés. Általában az hangoztatja a leghangosabban a véleményét, akinek nincs is.

2018. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Társaságtól függ. Például nálunk a családi összejöveteleken mindig a politikából van vita, de ha baráti társasággal vagyok, akkor ebből például sose volt balhé. Na, de ha bedobod a közösbe, hogy Piton pozitív vagy negatív karakter-e, akkor olyan veszekedést lehet szítani, hogy volt, hogy két hétig nem állt szóba egymással két ember. Amit ilyen nagy általánosságban vitaindítónak találtam azon kívül, amit felsoroltál, az talán a szexualitás, a szexuális zaklatás, a feminizmus, a rasszizmus, a halálbüntetés és az eutanázia.
2018. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
iphone vs android
2018. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%

szóval sok embernek nem jött be a kutya cica dologról szóló gondolataim

na kérdező tessék egy hasznos válasz a kérdésedre :)

2018. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Családtámogatások, kell-e vagy nem.
2018. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#15


Huu, de tudtam már az első oldalon, látva, hogy 0%-ra vagy pontozva, hogy amilyen értelmes lehetsz, még írsz pluszban majd egy olyan kommentet, hogy “na látod, lepontoztak, ez is azt jelenti, hogy igazam van”.

Btw nem azért pontoztak le téged, mert nem értenek azzal egyet, hogy ez valóban vitageneráló téma lenne, hanem mert balfax nézeteid vannak az állatokkal kapcsolatban. Egyébként meg én egyrészt pont az állatszeretetem miatt nem száguldoznék össze-vissza, másrézt meg, ha elütött, de még élő állatot látnék, akkor igenis megállnék, volt is már rá példa. Nem mindenki olyan tahó, mint te, nem kell automatikusan ezt feltételezni az egész lakosságról, csak mert te az vagy.

2018. dec. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Én legalább segítek az embertársaimon és nem tojok rá ha megsérülnek csak azért mert nem cica vagy kutya de csak ezt a két állatot istenítik. És igen ha egy gyereket is ütnek el vagy bántalmaznak nxiltan letojják bezzeg ha eme két állat egyike kb lincselnek -_-

És ja lelombozó hogy jobb orbosi körülményeket kapnak mint egy ember...

2018. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akit nem érdekel, ha egy gyereket bántalmaznak, az pont nem fog egy beteg vagy sérült állattal se foglalkozni :/
2018. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
Akkor ez egy elég hatásos vitageneráló téma ezek szerint.
2018. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!