Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szabaduljak meg egy...

Hogy szabaduljak meg egy tetves pcichopata rám gyakorolt hatásáról?

Figyelt kérdés

Már megszabadultam tőle szerencsére. Viszont még kísért. A szokásos történet. Manipulàció, bűntudat keltés. Próbálta elhitetni velem hogy nélküle értéktelen vagyok, kiemelte minden egyes rossz tulajdonságom felnagyìtotta és a képembe tolta. Olyan hitelesen csinálta hogy majdnem teljesen elhittem én is. Még mindig hatással van rám. Hiába fogom fel hogy a beteges elméjéből pattantak ki a vádak nem tudok szabadulni tőlük.


N



2018. dec. 29. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Tfszámcsere, minden egyèb ilyesmi csere, nem vâlaszolni az üzeneteire, egy mgbízható barátnak szólni,hogz segítsen, legyen melletted.
2018. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
X@rd le!
2018. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem zaklat. Azok a dolgok kisértenek amiket régen mondott. Bocsánat félreérthetően fogalmaztam.

Kiforgatta minden eggyes tulajdonságom. A jó tulajdonságaimat leértékelte a rosszakat felnagyìtotta. Egy olyan képet állìtott rólam amiben én egy értéktelen ember vagyok, aki semmit sem ér nélküle. Mikor depressziós voltam azt tunkolta belém hogy meg kéne ölnöm magam. Jól csinàlta, egy részem elhitte, és ettől nem tudok szabadulni.

2018. dec. 29. 22:00
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Tölts sok időt olyanok társaságában, akik szeretnek és értékelnek. Ha lehetőséged van rá, kezdj el egy hobbit, ami érdekel, és sikerélményt ad. Tűzz ki megvalósítható célokat, amiker ha elérsz, önbizalmat és pozitív visszajelzést kapsz. Ugyanazt az utat kell végigjárnod visszafelé, ami a jelenlegi állapotodhoz vezetett.
2018. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy képes valaki ilyesmire? Teljesen tönkretenni egy ember önértékelését szórakozásból? Azt kìvánom bár okosabb és erősebb lettem volna. Bárcsak a szemébe nevethettem volna azt mondva hogy egy szánalmas féreg és ő mindaz aminek engem próbál beállìtani. Bár megbosszulhattam volna magam valamivel.
2018. dec. 29. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A bosszú nem megoldás. Az èlet elrendez mindent. Egz segîtő csoport, ahol hasonlón átestek vannak segíthet, illetve egy küzdősport /kick-box, karate/ megtanít megerősödni.
2018. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem hogy ki volt ő az életedben? Mitől volt rád ekkora hatással?


Remélem a jövőben olyan emberekkel fog összehozni a sors akik támogató és pozitiv hatással lesznek rád

2018. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az szokott segíteni, ha lelkileg taccsra kerülök, hogy jól kitakarítok, minden nap sportolok, és főzök magamnak valamit. Ez egy ilyen kihúzom magam a saját hajamnál fogva- módszer, aztán a többi úgyis jön magától.
2018. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

-hasonlo helyzet-

Megbeszeltem a pszichologusommal, o meg elmagyarazta nekem, hogy nem ugy mennek am a dolgok, ahogy az exem gondolja. Eleg hosszu folyamat volt, mire felfogtam.

2018. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Karena26 válasza:
31%

Addig lesz rád romboló hatással az, amit elültetett benned, amíg meg nem bocsájtasz neki.

A meg nem bocsájtás egy olyan erős köteléket, csatornát hoz létre két ember között, amit senki és semmi nem tud eltépni, egyedül a megbocsájtás!

Szóval a magad érdekében bocsáss meg neki minél előbb, teljesen és tudatosan, minden apróságot akár! Az élet majd rendezi vele a számlát! ;)

2019. febr. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!