Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szabaduljak ki az...

Hogyan szabaduljak ki az elmémből?

Figyelt kérdés
Ha bárki meglátná, megtapasztalná, ami itt bent, a koponyámban történik... megzavarodna. Beleőrülök, nem bírom már... Folyton csak a problémákba "kapaszkodok", és, hogy hogyan tudnám őket megoldani... Alapvetően ilyen az emberi természet, nem? De én túlságosan is ezt művelem... Annyi problémám van, jobban kifejezve olyan dolgok miatt is aggódok, amik miatt egyáltalán nem kéne, felesleges, szükségtelen... Csak gyártom magamnak a problémákat folyamatosan, és a kifogásokat, hogy miért nem lehet azt megoldani... Vannak problémák, amiket tényleg nem lehet, mert az két személyen múlna (barátság, kapcsolat), de leginkább csak olyan dolgok, amikkel kezdhetnék valamit... Szüntelenül ezeken kattog az agyam... de mégis tehetetlen vagyok...

2018. ápr. 27. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Engedd szabadon az érzéseidet,ne nyomd el őket. És senkinek ne akarj megfelelni,ne tűrd,hogy beleszóljanak az életedbe!
2018. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szabadon engedem, kisírom magam... ha az sem segít, megvagdosom magam vagy az öklömmel a falat verem. tudom, hogy van ettől jobb feszültséglevezető módszer is, de ez válik be leginkább :/

"ne tűrd,hogy beleszóljanak az életedbe" senki sem szól csak úgy bele. ha mondjuk tanácsot kérek valakitől valamivel kapcsolatban, akkor elmondja a véleményét, de olyan nincs, hogy valaki csak úgy elkezdi, hogy ezt vagy azt kellene

2018. ápr. 27. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor nincs miért panaszkodnod. Jó neked.


Nekem egy kontrollmániás,betegesen hatalomvágyó ember van a közvetlen környezetemben,aki mindenért leugat,mint ha valami darab rongy lennék. Nem tiszteli az érzéseimet,mindenert kioktat,mindenbe beleugat. Ha tőle megszabadulok,minden a helyére kerül.


Amúgy,az a depressziós,aki elfojt magába valamit.

2018. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj. Figyelj a légzésedre semmi másra. Ha megint gondolkodsz ismét figyeld a légzésed. El fogják veszíteni a lendületüket a gyötrelmes gondolatok. Ha nem megy amit leírtam akkor menj el pszichológushoz. Ne hagyd el magad.
2018. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
61% meg troll.
2018. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazam van! Az érzelmeket nem szabad elfojtani!!!

Előző:ne szólj mar be nekem,amikor egy szót nem szóltam hozzád!

Ne bántsál,mert én se bántottalak!

2018. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehát te sźìnèsz vagy.
2018. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez, szedek antidepresszánsokat, és járok pszichológushoz is.
2018. ápr. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!