Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnátok hozzá, ha lenne...

Mit szólnátok hozzá, ha lenne olyan "Wellness-központ" vagy Szanatórium, ahol kisbabaként bánnak veletek, egy afféle "felnőtt baba bölcsöde"? Elmennétek egy ilyenbe nyaralni, hogy kikapcsolódjatok?

Figyelt kérdés

Tehát olyasmi lenne a hely, mint egy bölcsöde felnőtteknek. Hatalmas rácsos ágyakban aludnátok, etetnének titeket bébiétellel, szoptatnának cumisüvegből, pelenkáznának, meg fürdetnének a gondozók.


A többi "felnőtt kisbabával" gügyögnétek, játszanátok kisautókkal, játékbabákkal, meg építőkockákkal.


A "nyaralás" során teljesen kikapcsolódnátok a felnőtt életből és abba élnétek bele magatokat, hogy milyen bébinek lenni.



2018. dec. 31. 01:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Poenbol ki, de en nem vagyok ilyesmi fetisiszta. Mondjuk azt megneznem ahogy az en testem felemeli egy gondozo es megfurdet. :'D Inkabb gyaszold el a gyerekkorod, ne megprobald ujraelni azt amit mar nem lehet.
2018. dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Szóval szopkodhatnám nők melleit? Benne vagyok!


Nem amúgy viccen kívül unalmas lenne egész nap feküdni.

2018. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem wellness, ebben végig be lennék feszülve. Egy konkrét rémálmot írtál le.
2018. dec. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem , ez számomra=az elfekvővel.
2018. dec. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Fuuuu, nem! A gondolat is riasztó.
2018. dec. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

A törődés az jólesne, nagyon. Mellesleg így lehet a Mennyből ("szoptatnának") a Pokolba (" cumisüvegből") kerülni. :D


Sorry, de nagy vágyam, hogy egy tejes ciciből szopizzak. Ez amolyan bakancslistás dolog, és nem is feltétlenül szexuális töltetű

2018. dec. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is az elfekvő ugrik be. A kisbabával azért bánnak úgy (jó esetben egyenként családban, nem intézetben futószalagon) mert erre van szüksége. A wellness masszázs persze más.
2018. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Kész rémálom.

Nem tudom ismered, de a Gotham című sorozatban volt egy ilyen jelenet, alig egy perc, ahol egy ilyesmi helyről szedtek össze egy embert. Az egész sorozat lehijesztőbb jelenete volt.

2018. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sok embernek meg is adatik a lehetőség. Csak abba kell belegondolni,hogy a 90+ os idős embereket,akik már szinte minden téren visszafejlödnek,bedugják az idősek otthonába.
2018. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Le lehet pontozni, de nekem is inkább tűnik rémálomnak felnőtt férfiként. Olyan lehet mint az idős, magatehetetlen, sérült emberek élete. Számomra megalázó lenne.
2018. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!