Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gaz ha valaki 30 évesen...

Miért gaz ha valaki 30 évesen a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés

Ha egyszer nagy a ház és elférnek benne. Minek költsön százezr(ek)et albérletre vagy lakáshitelre?


Nem biztos hogy elszórta a pénzt vagy önálló életre képtelen.


Főleg hogy ha ez a szülőket sem zavarja.


20 éves vagyok, csak érdekel a kérdés.


2018. dec. 31. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van egy magánszférája, nem anyuci pici fia és nem tartják el akkor nem gáz szerintem
2018. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Együtt lakni, és a nyakukon élősködni nem ugyanaz. Előbbi bármilyen egyéni megoldás eredménye lehet, nagy a ház, így kényelmes, vagy van némi kényszerhelyzet, stb. 30 évesen meg még idősebben anyuci szoknyáján ülni más dolog, az ciki.
2018. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem csak,azèrt zavarna,mert nem vagyok kiváncsi a szüleire is,ha már fel kell menni hozzá...
2018. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, csak párkapcsolat szempontjából ciki.
2018. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nem tudhatja, hogy képes-e az önálló életre, pont mivel a szüleivel lakik.


Barátnőm, együtt él a nővérével, anyuval, apuval, nagyival, papával.


Mindent elintéznek neki. Kérdezi, mit hoztam ebédre, elmondom, visszakérdezek, és ő? Nem tudja, anya mit csomagolt. (29 éves)

Nővérét nemrég jegyezték el. Pasi átjár, nem költözött be, és ha éhes, a párja megkérdezi, "mit szeretnél enni, mit főzzön anya?".


Teljesen más az, mikor fizetik helyetted a rezsit, főznek, mosnak rád, postára mennek helyetted, egy csomó időt megspórol. És nem tudhatja, hogy ha nem lenne otthon senki, aki elmosogat, akkor ő magától mikor mosogatna el. Hogy osztaná be a saját idejét.

2018. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!