Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ha ti gondoltok egy...

Fiúk! Ha ti gondoltok egy 16-17 éves lányra, akkor külsőleg hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
Nem az ideálotok érdekel, csak hogy így mi az első kép ami megjelenik a fejetekben? Hogy nézne ki külsőleg?

2018. dec. 31. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szépen.
2018. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Két füle van, és egy nyakából nő ki a feje.
2018. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Néhány embernek olyan pocsék humora van!:/

Értelmes válaszokat szeretnék, mert tényleg érdekel.

2018. dec. 31. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván úgy, mint egy átlag tizenéves lány. 160-170 cm, 50-60 kg, viszonylag fehér bőr, lapockáig érő barna haj, farmer, pulcsi.
2018. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel már 25 vagyok, így szoros kapcsolatban nem vagyok velük és bulizni sem járok, de a buszon általában ilyen külsejű gimis lányokat szoktam látni, szóval én ilyennek képzelek egy átlagos tinilányt:

[link]

[link]

2018. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel engem az érdekelne ha lenne olyan lány aki megfelel nekem hogy belül hozzám illő legyen, ezért nem nagyon gondolok a külsőre... De ha igen, akkor egy nekem megfelelő lány jut eszembe. Aki nem sminkeli magát nincs kint semmije, normálisan öltözik sötét barnás hajú talán.. Egy olyan átlagos lány, de nem az agyonsminkelt ribi féléből. Ezt nem lehet normálisan elmagyarázni, de szerintem ha valaki egy lányra gondol, akkor az "ideálja" jut eszébe, nekem pedig külsőre nincs elvárásom/ideálom, csak annyi hogy ne tocsogjon rajta a smink.
2018. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Kopipaszta instagramribi
2019. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
28%
wq
2019. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!