Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha soha nem tudom...

Mit tegyek ha soha nem tudom abban a helyzetben jól érezni magam ami éppen van?

Figyelt kérdés

Barátomék családjánál töltjük a szilvesztert és nem érzem a legjobban magam. De rájöttem ha buliznánk épp vagy nem tudom akkor sem érezném jobban magam.

Talán az az igazság sose jó nekem az a mi van, mindig többre vágyok, mindig másra vágyok.

Lehet ezen változtatni?

Félelmetes volt erre rádöbbenni..


21L



2018. dec. 31. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendezzetek swinger partyt!
2018. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán kezdesz felnőni s így kinőni a bulizásból.


25/N

2018. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sza ad túlságosan előre tervezni, hogy ez-az-amaz lesz/vârható ekkor, meg akkor, hanem az adott pillanatot kell èrtèkelni.
2018. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Woody Allen mondta, hogy "Sohasem lennék egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagjának." Én is sokszor éreztem így magam. Ha akartam valamit és meglett, akkor már nem is tudtam örülni neki.

Aztán rájöttem, hogy nincs abszolút jó helyzet, minden helyzetnek vannak jó és rossz oldalai. Ezért meg kell próbálni tudatosan, a jó részeket észrevenni és arra koncentrálni.

2018. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!