Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdem úgy érezni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem úgy érezni, hogy minden összedől körülöttem. Mit tehetnék e helyzetben?

Figyelt kérdés
A suliban van egy lány, aki nagyon belémszeretett. Aztán elkezdett velem beszélgetni. Az elején nekem még nem jött be, mmint külsőleg, de aztán ahogy megismertem, beleszerettem. Az elején nagyon jól ment minden, utánna valahogy minden elromlott. Odáig fajultak a dolgok, hogy hiába vagyunk szerelmesek mind a ketten, egyikünk se keresi a másikat. Szomorú kimondani, de itthon éjszakánként sírok miatta, az edzőteremben próbálom levezetni a feszkót, de van, hogy más látja ennek kárát. Mindenki mondja, hogy mennyire szerelmes belém és szomorú nélkülem, de amikor beszélgetek vele, egyszerűen vagy nem akar velem beszélni, vagy nem tud.... Többször próbáltam a dolgokat rendbehozni, vettem neki ajándékot, megleptem, de a vége mindig az volt, hogy amikor leültem vele beszélni, és kérdeztem, hogy hogyantovább mi legyen, vagy mit szeretne, mindig mondta, hogy ő nem tudja, és neki mind1. Most ott tartunk, hogy mind a ketten sírunk egymás után, és próbálok rájönni, hogy mit tehetnék még érte. Mert ha ez így megy tovább, akkor tönkre fogok menni. Elfogyott a lelki erőm, mindenkire és mindenre mérges vagyok, ha meglátom a képét vagy hallok róla van, hogy teljesen szétverek valamit vagy valakit. Az a rossz, hogy elfelejteni nem tudom, és rossz, mert a legjobb barátnőmtől kezdve mindenki látja rajtam, és tudják mit élek meg, de az egésznek sosem lesz vége már.
2016. febr. 9. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nehéz helyzet. Én azt tanácsolom, hogy markold meg a tökeidet, s ülj le vele még egyszer, utoljára megbeszélni a dolgokat, méghozzá komolyan. Mondd el neki azt, amit ide leírtál, és kérdezd meg, hogy ő mit akar. Ha azt mondja, hogy nem tudja, vagy mindegy neki, akkor áljj föl, és mondd azt, hogy "ez esetben ennyi volt, végeztünk egymással". Nem érdemes tovább szenvedni miatta. Mindent tegyél határozottan és komolyan.
2016. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sidana válasza:
Mind ketten gyengék vagytok érzelmileg amivel nincs semmi baj alapjáraton, de emiatt fajulhatott el a probléma. Mikor leülsz vele beszélni, tényleg keménynek és határozottnak kell lenned nem sírni a végén, mikor azt mondja neki mindegy akkor nyilván nem az mivel nem hiába ültök ott és beszélgettek. De ha tényleg nem tudja mit akar, és érzed hogy szeret adj neki időt, ne írj neki, ne keresd, lehet jobb lenne ha rendezné magában ezt az egészet, ha meg komolyan gondolja előbb utóbb keresni fog :)
2016. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj! Szerintem azért mondja, hogy nekem mindegy, mert megijedt a saját érzéseitől. Ezen sokan átesnek, főleg akkor, mikor nem volt olyan igazi barátja (mármint párkapcsolatban) és nem tudja kezelni a helyzetet. De ha te is szerencsétlenkedsz akkor még jobban el fog bizonytalanodni. Te vagy a fiú és szerintem mutasd meg neki mennyire bízhat benned és, hogy érdemes belekezdenek. Nem tudom mennyire segítettem ezzel vagy, hogy menyire késtem el a válasszal, de lehet, majd ha nem is most, de máskor az életben, hasznát fogod venni.
2017. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!