Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel töltenéd az idődet, ha...

Mivel töltenéd az idődet, ha lenne egy csomó üres napod?

Figyelt kérdés

Úgy alakult a helyzet, hogy csak szeptemberben fogok elkezdeni tanulni, addig viszont itthon vagyok.

Egészségügyi okok miatt nincs lehetőségem dolgozni (vagyis nagyon-nagyon kevés hely jöhet szóba, azokat próbálom most is valahogyan beszervezni), viszont így, hogy csak itthon ülök, halálra unom magam és szükségem lenne arra, hogy emberek között legyek.


Heti 1-2x mondjuk elmegyek valahova valakikkel, de az nagyon kevés. Ezen kívül például nem egy izgalmas program, de magamra erőltetem, hogy elmenjek mindennap boltba vagy csak sétálni a városban, de ez is max napi 1-2 óra.


Milyen ötleteitek vannak?

Egy ilyen komolyabb OKJ-s vagy hasonló képzést nem kezdenék el, mert valószínűleg szeptemberig úgysem tudnám befejezni, akkor meg felesleges kihasználnom az ingyenes 2 képzési lehetőség egyikét.


18/F vagyok egyébként.


2019. jan. 1. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvet tanulnék.
2019. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Egész nap WoW-oznék.
2019. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Felfedeznék sok új zenét :D
2019. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Menj és dolgozz valamit. Legalább valami hasznod is lenne, ha már kerülöd az iskolát. Biztosan túlképzett vagy 18 évesen.
2019. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasnék.
2019. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, nyelvtanfolyam, pár hónapos tanfolyam.
2019. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj könyvtárba
2019. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!