Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van egy csomó üres füzetem,...

Ha van egy csomó üres füzetem, amiket én már nem fogok használni, hova tudnám elvinni, kinek adhatnám oda?

Figyelt kérdés

Nem szívesen dobnék ki teljesen jó, üres füzeteket, de itthon se szívesen tárolgatnám, mert használni már nem fogom őket. Szívesen felajánlanám olyannak (ingyen), akinek szüksége van rá.

Tud valaki Szegeden olyan helyet, ahová el tudnám vinni?


2016. aug. 21. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős kisdiáknak
2016. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, kell-e neki
2016. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szomszédban nem lakik iskolás gyerek?

Vagy tartsd meg, használd "firka" füzetnek

2016. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz még rá szükséged. Füzetet nem csak iskolában használunk, a felnőtt embereknek is sokszor jól jön. Vagy akár a saját gyerekedé is lehet majd. :D
2016. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, a szomszédban nem lakik iskolás korú gyerek:)

És persze, néha jól jön a firkapapír, de mióta dolgozom és nem egyetemre járok, azóta tényleg nem sok papírt használok el. Egy darab füzet évekre elég...

2016. aug. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!