Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj a mai fiatalokkal?

Mi a baj a mai fiatalokkal?

Figyelt kérdés
Leginkább a tizenéves fiúk viselkedése zavar. Ez a sok agresszió, nem vállalnak fellelőséget a tetteikért , az öltözködés -haj , a menősködés l, gonoszság , anyagiasság, állatok és gyengébbek bantasa és még sorolhatnám !
2019. jan. 2. 12:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
semmi. ne szorítkozzunk csak a fiatalokra. minden ember ezt csinálja...
2019. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mai felnőttek aztán a felelősségvállalás mintaképei, mi? Jó vicc :D :D
2019. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A felnőttek nevelnek minket. Nem magunkat kell megnevelni. Egy bizonyos kor után igen, de mire oda eljutunk már hiányzik az alap.
2019. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 65 éves férfi ismerősöm. Néhány hónapja felvágta a csuklója alatt a karját, és az összes ismerősének elküldte Face-en a videót róla, ahogy patakzik a vér, az egészet rögzítette a telefonjával. Azóta az idegklinikán van. Még mindig azt hiszed, hogy csak a fiatalokkal van baj?
2019. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Amiket felsoroltál egyik sem igazán a "mai" kor sajátossága...
2019. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az egész világ beteg ! De igen akkor is azon a véleményen vagyok hogy a legtöbb gond a tinikkel van!
2019. jan. 2. 12:27
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A szülők hibásabbak jobban, mint ők.
2019. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Rossz körökben mozogsz. Nem minden fiatal ilyen.
2019. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Szia,

Mi bajod velem? Néhány konkrétum a világ utálatán kívül?

17/L

2019. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

A szülőkre vezethető vissza minden anyagi helyzettől függetlenül. Egyszerűen nincs idejük és türelmük a gyerekekhez és akkor még nem is problémás családról van szó. Nem beszélgetnek velük, nem hallgatják meg őket, nem reagálnak a a világ dolgaira. Így aztán kialakítják a saját értékrendjüket, ami számukra normális lesz.

Én a Való Világban szereplő fiatal huszasokon lepődtem meg, mivel kb én is ez a korosztály vagyok. A pasik prosztó módon viselkednek a lányokkal, csak lyuknak nézik őket, sőt ki is mondják, de ezek a buta libák meg még örülnek is neki, ha megcsinálják őket.

2019. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!