Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tenni, ha van egy...

Mit kéne tenni, ha van egy internetes zaklató, vannak konkrét bizonyítékok ellene, személyazonossága is ismert, de a rendőrség semmit sem tesz?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak kérlek, akik vannak olyan tájékozottak, és tudják, hogy bűntetendőek az efajta cselekedetek, mert volt, hogy még engem szidtak, röhögtek ki hasonló kérdésemért, pedig a zaklatás igenis komoly dolog.

2019. jan. 2. 16:56
 1/6 he84 ***** válasza:
Sajnos a legtöbb esetben csak akkor lép, ha már megtörtébt konkértabban a baj.
2019. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem hogy hogyan lehet online zaklatva lenni :D Ha személyesen nem zaklat, akkor egy törlés, tiltás vagy akármi és megoldódik a baj.
2019. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 például feltöri a fiókod vagy 18+ oldalakon képeket posztol rólad. De mondhatnék még dolgokat.
2019. jan. 3. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Hát aki olyan ostoba hogy 18+os képeket küldözget másnak magáról, vagy felteszi a netre, akármi, az meg is érdemli :) sz*rügy
2019. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 a kép maga nem 18+
2019. jan. 5. 14:41
 6/6 anonim válasza:
Írtam privátban, segítek, amiben tudok
2019. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!