Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha ismert személyek raboltak...

Ha ismert személyek raboltak ki nemrégiben nem publikus összeggel (nagy összeg) és fel is jelentettem őket, több mint egy hónapja, miért nem foglalkoznak az ügyemmel a rendőrök? Vissza fogom kapni azt az ellopott összeget valaha?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Két verzió van. Az egyik hogy tart a nyomozás csak b#:fas×ok ,a másik ,hogy bennevoltak.
2015. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem értem hogy tarthat a nyomozás ha az egyik gyereknek megvolt a személyazonosító száma, neve, címe és még azonosítottam is a gépben lévő adatai és képe alapján. És 100% hogy a rendőrsökkel nem volt olyan kapcsolatban, hogy benne lettek volna.
2015. aug. 17. 16:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Az Ügyészség foglalkozik a rendőrökkel, ugye?
2015. aug. 17. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban nagy összegről van szó, akkor miért sajnálod a pénzt ügyvédre? Ő majd felvilágosít a lehetőségeidről, és ha szükséges, nyomást gyakorol a hatóságokra.
2015. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar az, hogy "nem foglalkoznak vele"?

Kihallgattak? Ha igen, akkor a te részed nagyjából ennyi, az iratismertetésig, legfeljebb még szembesítés lehet.

Érdeklődtél az előadónál, hogy mi van az üggyel?

A "több mint egy hónap" mit jelent? A nyomozás alap határideje 2 hónap. Attól, hogy nem hívnak fel naponta, hogy mi a helyzet, még nem jelenti, hogy nem dolgoznak. Plusz, jó eséllyel van még a te ügyed mellett 10-15-20 vagy több másik ügyük, amelyikben hasonlóan elvárja a sértett, hogy azonnal cselekedjenek. Plusz, attól, hogy te megnevezel egy személyt, még nem jelenti, hogy rögtön megvasalják. Még további bizonyítékokat próbálnak gyűjteni, tanúkat keresni, stb.


Szóval, mi az a körülmény, ami alapján egyértelműen kijelented, hogy nem foglalkoznak az ügyeddel?

2015. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szóval, mi az a körülmény, ami alapján egyértelműen kijelented, hogy nem foglalkoznak az ügyeddel?"


Nem utalta vissza másnap a pénzt, a bankszámlájára! Na az hatékony, és gyors eljárás lenne.

2015. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nagy összeg relatív kifejezés. Ha meghaladja a 2 milliót már érdemes lehet vele komolyabban foglalkozni. Az alatt szerintem fölösleges.
2015. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!