Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Van párom nem...

Mit tegyek? Van párom nem szülőkkel lakom már magam életem rendben van és jó is mi lehet az oka és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok és mikor valakivel vitazok vagy bármi rosszat teszek vagy csak bármi mi zavar vagy kritikát kapok képes napokig vagy egy két napra el venni kedvem.

2019. jan. 2. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit, ilyen vagy. Amúgy én is, ha van olyan szitu, amiért bocsánatot lehet kérni, pl valakit szóban megbántok vagy ilyesmi, akkor minél hamarabb elébe megyek, elnézést kérek, és megbeszélem hogy miért mondtam, tetem stb. Utána ismét jól érzem magam. Fontos mindent megbeszélni a másikkal. Volt hogy én valamin napokig rágódtam, és mikor elnézést akartam kérni, kiderült hogy a másik nem is vette magára, vagy nem is vette észre. Ha engem bántanak meg, azt is sokszor inkább megbeszélem. Mert sajnos akkor az adott szituban nem jut eszembe amit mondanom kellene, hanem később mikor ezen rágódom. De ha bánt valami, sosem késő újra felhozni. Nekem mindig segít.
2019. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. jan. 5. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!