Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azokkal a szülőkkel, akik a...

Azokkal a szülőkkel, akik a lányukat Análiának vagy Oráliának nevezték el, egész biztosan minden rendben volt, amikor eldöntötték, hogy ez lesz a gyerek neve?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem Anália, hanem Anélia. Az Anália nincs az anyakönyvezhető nevek között. [link]


Te ismersz ilyen nevű embereket?

SZerintem nem rosszabb, mint az Eszmeralda, Dzsamilla, Dzsenifer, Dzsindzser és társai. Kinek mi tetszik.

2014. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Személyesen nem, csak random beírtam a facebook keresőbe. Egy Anália, több Orália.
2014. dec. 22. 16:59
 3/11 anonim ***** válasza:
én ismerek olyat h Analíza
2014. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hihetetlenül ritka, hogy ennyire félreérthető neveket adjanak a szülők.

Viszont ez a tévhit rettenetesen erős, hogy lehet adni Nintendót meg Análiát és hasonlók...

Én mindig leírom, mert szeretném, ha az emberek elfelejtenék, hogy nem anyakönyvezhető, csak az ami ebben a listában megtalálható. [link]

A lista folyamatosan bővül, és előre meghatározott alapelvek szerint engedélyeznek vagy nem egy adott nevet, szóval a bizottságot sem kell érte szidni. Nem az ő önkényes és egyéni jóérzésük alapján dönthetnek.


Az Orália adható név, de természetesen nem azt jelenti, amire a többség gondol.


Az egyik hozzászóló által írt név Annaliza alakban adható.

2014. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a listát. Nah, az sem normális, aki Kandidának nevezi a kölykét. Egy gombás megbetegedésről akkor sem nevezném el a lányom, ha anyakönyvezhető.
2014. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ezeknek a neveknek a 60%-a kész röhej.

Cicelle, Écska, Csinyere, Giszmunda?

és nem is direkt a legidiótábbakra mentem, csak random kiválasztottam egyet-kettőt. nem tudom miféle faszjankó ad ilyen neveket a lányának, de szerintem ezért már-már perelni lehetne a tisztelt szülőt:D

2014. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

'beírtam a facebook keresőbe'

fészbukra szerintem olyan nevet írnak ki, amilyet akarnak.

2014. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
*szóval az lehet poén is, nem feltétlen hívják úgy
2014. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van Dzsamilia ismerősöm, bár ő félig török :) szerintem szép név, ha olyan vezetéknév társul hozzá.
2016. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sokat fogják csúfolni, na meg szoptatni nagyobb korban :)
2017. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!