Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Könyvtárba bemenni és saját...

Könyvtárba bemenni és saját könyvet olvasni gáz?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el olvasni, de itthon valahogyan nagyon ijesztő érzés fog el emiatt, mert nagyon nem tesz jót nekem az egyedüllét. Mivel nincs nyár, ezért pl egy parkba vagy akárhova elég necces kiülni olvasni, de végülis a könyvtárak pont erre vannak kitalálva.


Azonban be vagyok tárazva és jelenleg 4-5 könyvem is van, amit szeretnék elolvasni és amik pl a könyvtárban elég kicsi eséllyel találhatóak meg (leginkább azért, mert angol nyelvű könyvekről van szó).


Nem nagyon voltam még könyvtárban (csak az itteni falusi könyvtárban, ami nem túl nagy szám), de most gondolkodom, hogy elmenjek és ott olvassam a könyvem. Ez gáz lenne? Valamiért parázok, hogy olyan, mint egy mozi, hogy saját "élelmiszert" nem vihetsz be, csak olyat, amit ott vásárolsz (az élelmiszer ebben az esetben a könyv).


Vagy például tanulni lehet ott? Teljesen a könyvtári könyvektől függetlenül? Itthon nem visz rá a lélek a tanulásra, de szerintem egy olyan helyen jobban menne, viszont megint csak nem venném igénybe a könyvtári állományt, így félő, hogy kizavarnának vagy ilyesmi.


2019. jan. 3. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, bár hozzá teszem hogy én külföldön tanulok és nagyon nagy a könyvtár.
2019. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik könyvtárba jársz, de nekem az a tapasztalatom, hogy az ott tartózkodók több, mint fele nem könyvtári könyvet olvas, sokan tanulnak, a laptopjukat, telefonjukat használják, hidd el, senki nem fog rád szólni, a könyvtár nem csak olvasásra lett kitalálva. :)
2019. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát nem fogja érdekelni, mit csinálsz, ameddig nem zavarod a többieket. Olyan könyvet viszel be, amilyet akarsz.
2019. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Mondjuk kicsit olyan, mintha elmennél étterembe és elővennéd a szendvicsedet:)
2019. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Befizeted a tagdíjat, s utána azt olvasol, amit akarsz.
2019. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Tagdíjat csak akkor kérnek, ha kölcsönzöl is.
2019. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem gáz, csak az amit te annak érzel.
2019. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tagdíjat csak akkor kérnek, ha kölcsönzöl is. - tehát ingyen fűtenek, ingyen takarítanak, ingyen fűtenek, ha nem kölcsönzök semmit. Jó, akkor majd oda járok melegedni.
2019. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó, hát a tagdíj most se ide-se oda, meg nyilván inkább befizetem, még akkor is, ha előreláthatón nem fogok kölcsönözni. Ahogy nézem a honlapon, itt a felnőtt beiratkozási díj 1200 forint. Amit ha jól értelmezek egyszer kell befizetni, szóval nem tűnik egy hatalmas kiadásnak.
2019. jan. 3. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Sokan járnak könyvtárba tanulni, olvasni, senkit nem fog érdekelni, hogy a te könyved-e vagy sem.
2019. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!